Fotobudka Light Ring to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które w najbliższym czasie planują zorganizować imprezę rodzinną, firmową lub okolicznościową. Fotobudka przeznaczona jest do tworzenia oraz wysyłania śmiesznych animowanych gif-ów – krótkich, zapętlonych animacji. Urządzenie to jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych zdjęć, które robione są za pomocą popularnych fotobudek. Zabawne, krótkie filmiki mogą być wspaniałą atrakcją nie tylko dla młodszych, ale również starszych gości imprezy. Nowoczesna fotobudka, to również rewelacyjne narzędzie promocji, dzięki możliwości dodania do tworzonych gif-ów loga firmy, pamiątkowych napisów, czy też dzięki możliwości publikacji gif-ów na portalach społecznościowych.

Jak działa Fotobudka?

Obsługa fotobudki jest bardzo prosta i intuicyjna. Każdy może samodzielnie zrobić sobie własnego GIF-a, zdjęcie lub krótki klip video, a co najważniejsze jednocześnie w zabawie tej, może uczestniczyć nawet kilkanaście osób. Fotobudka jest dostępna praktycznie dla każdego. Urządzenie to zajmuje bardzo niewiele miejsca i jest dziecinnie proste w obsłudze. Ilość możliwych gif-ów do wykonania jest nieograniczona, dzięki czemu można bawić się z tym sprzętem do woli. Wystarczy stanąć ze znajomymi przed ekranem i jednym przyciskiem zrobić sobie GIF-a, którego można od razu wysłać na swój telefon lub pocztę e-mail. Nowego gif-a możemy automatycznie wysłać do swojej rodziny, przyjaciół, lub udostępnić na profilach w portalach społecznościowych.

Fotobudka na eventy firmowe

Fotobudki z funkcją robienia profesjonalnych zdjęć oraz kręcenia klipów video, to doskonała propozycja zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm, które chcą nie tylko skutecznie zareklamować swoje towary i usługi, ale również poprawić pozytywny wizerunek swojej firmy. Dzięki fotobudce można zdobyć masę zadowolonych klientów i co najważniejsze, poprawić relację z dotychczasowymi klientami lub współpracownikami. Mobilny automat do zdjęć, pozwoli zaproszonym gościom zrobić sobiefotobudka z funkcją druku zdjęc wyjątkowe pamiątki – bez potrzeby zatrudniania profesjonalnego fotografa. Firmy, które chcą znacząco zwiększyć skuteczność swoich kampanii reklamowych, zdobyć przewagę nad konkurencją, czy też poprawić efektywność prezentacji produktów lub usług, powinny poważnie zastanowić się nad wynajęciem profesjonalnej fotobudki.

 

Fotobudka z możliwością wyświetlania gifów na TV to prawdziwy hit i atrakcja zapewniająca wyjątkowe niezapomniane wrażenia z każdej imprezy. Zdjęcia i animowane gify wyświetlane na telewizorze obok zachęcają innych do wspólnej zabawy.

Fotobudka – udana impreza rodzinna

Oryginalne i pomysłowe gif-y doskonale oddają emocje, świetnie przyciągają uwagę i co najważniejsze przekazują bardzo dużą ilość informacji w niesłychanie krótkim czasie. Profesjonalna fotobudka jest w stanie uratować nawet najbardziej ponurą imprezę, dlatego też cieszy się w ostatnim czasie tak wielkim zainteresowaniem. Osoby, które chcą zaskoczyć swoją rodzinę i najbliższych przyjaciół, powinny zrobić im niesamowitą niespodziankę i skorzystać z dobrodziejstwa nowoczesnych fotobudek. Śmieszne gif-y rodzinne, to przede wszystkim rewelacyjna pamiątka, do której będzie można powracać z dużym uśmiechem na twarzy, nawet po kilkunastu latach.