fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele


Planujesz ślub? Jeśli tak, bardzo prawdopodobne, że fotobudka na wesele i jej wynajęcie chodzi Ci po głowie. Ta nowoczesna maszyna jest fantastyczną atrakcją, z której podczas przyjęcia korzystają wszyscy goście, niezależnie od ich wieku. W fotobudce zdjęcia robią nawet dzieci! Każda osoba zaproszona na wesele może nagrać filmik, wykonać GIFa albo pakiet szalonych zdjęć z parą młodą. Co więcej, efekty są widoczne od razu, bo fotki drukują się w formie eleganckich listków, które można wkleić do księgi gości. Wpis ze zdjęciem wykonanym podczas przyjęcia weselnego będzie jedyną w swoim rodzaju pamiątką i z pewnością miłym wspomnieniem. Warto zaznaczyć, że państwo młodzi otrzymują dostęp do wszystkich zdjęć, gifów i filmów, które wykona nasza fotobudka na wesele. A jak wiadomo, im późniejsza godzina, tym ciekawsze efekty. Serdecznie polecamy!

Fotobudka na wesele to niezastąpiony wybór!
Żadne przyjęcie weselne nie obejdzie się bez zdjęć.

Organizacja wesela niektórym parom zajmuje nawet dwa lata. Przyjęło się, że optymalny czas na dopilnowanie wszystkich formalności wynosi rok, jednak rekordziści potrafią zaplanować ślub i przyjęcie weselne w mniej, niż miesiąc. Bez względu na czas, jaki pozostał do Waszego Wielkiego Dnia, już teraz warto sprawdzić, czym jest fotobudka i ją zamówić. W Polsce moda na autorskie zdjęcia z imprez pojawiła się niedawno, ale szybko się przyjęła i wygląda na to, że pozostanie u nas już na dłużej. Fotobudki na wesele robią furorę podczas uroczystości w różnym stylu: od luksusowych przyjęć glamour, przez wyszukane bankiety rustykalne, aż po szaleństwa w remizie. Goście na weselach wyglądają olśniewająco i z dużą chęcią uwieczniają to na zdjęciach. Tym bardziej, jeśli fotobudka na wesele drukuje je już chwilę po zrobieniu.

Atrakcja dla wszystkich – fotobudka na wesele

Przyjemność korzystania z takiego urządzenia czerpie zarówno młoda para, jak i goście. Zajmujemy się wynajmowaniem fotobudek na wesele, których cennik jest dopasowany do preferencji Klientów. Jeśli zależy Wam na atrakcji kilkugodzinnej, cena będzie niższa, niż za wynajem na całą noc. Oferujemy wycenę, uwzględniającą wszelkie sugestie pary młodej. Dopilnujemy, żeby nasza fotobudka na wesele spełniła Wasze wszelkie wymagania! W końcu mowa o dniu ślubu, który powinien przebiegać dokładnie tak, jak go sobie zaplanujecie. Zapraszamy do kontaktu!

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotobudka na wesele
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj