Magic Mirror

Wynalezienie selfie na zawsze zmieniło oblicze internetu. Na portalach społecznościowych co rusz można znaleźć zdjęcia robione samemu sobie, dokumentujące różne ważne chwile z życia właściciela profilu. Producenci gadżetów prześcigają się w konstruowaniu przedmiotów ułatwiających wykonywanie tego typu fotografii, jak kijki czy specjalne uchwyty. Jednak schody zaczynają się na zdjęciach grupowych, chociażby przy okazji przyjęcia weselnego. A to ktoś nie zmieści się w polu widzenia obiektywu, innemu widać tylko czubek głowy, natomiast osoba trzymająca selfie stick narzeka na ból ręki. Rozwiązaniem tego problemu jest Magic Mirror – nowoczesne fotolustro.

Lustereczko, powiedz przecie… czy zrobisz mi zdjęcie

Atrakcje weselne już dawno przestały ograniczać się do prostych zabaw w stylu loterii fantowej. Dziś liczy się inwencja twórcza, więc organizatorzy wymyślają coraz to inne, wyszukane rozrywki. Niektóre z nich, takie jak Magic Mirror, angażują do zabawy wszystkich obecnych i dzięki temu są najbardziej lubiane przez pary młode oraz ich gości. Ustawianie się do zdjęć jest świetną formą integracji dla rodzin pana młodego i pani młodej, które dotychczas się nie znały. Fotolustro rozwiązuje też problem identyfikacji osób na zdjęciach, gdyż do fotografii da się dodać podpisy. I wreszcie nie trzeba zastanawiać się po latach, czy kobieta obok mnie to ciotka Grażyna, czy może matka któregoś z nowożeńców.

Czym w ogóle jest opisywane fotolustro? Już z daleka możesz dostrzec ozdobną ramę; jej wygląd dopasowuje się do charakteru każdego wesela. Podchodząc bliżej, widzisz dotykowy ekran – warto nadmienić, że chroni go warstwa hartowanego szkła, nie ulegnie więc zarysowaniu czy zniszczeniu. Na powierzchni lustra wyświetlają się polecenia. Postępując podobnie jak w przypadku smartfona, wybierasz interesujące Cię opcje i… czekasz na błysk flesza. Oprócz fotografii Magic Mirror może wykonać również krótki filmik albo modnego obecnie GIF-a.

Aby nie wkradła się nuda, czyli kolorowe akcesoria

Czasy, kiedy grupka gości weselnych ustawiała się na baczność i czekała z przyklejonym do twarzy uśmiechem, aż fotograf zrobi zdjęcie, odeszły już w niepamięć. Mając tak rozbudowane możliwości, nie chcesz jedynie sztywno stać przed obiektywem. Do naszego Magic Mirror dodajemy zatem pakiet barwnych gadżetów, które zamienią pozowanie w doskonałą zabawę. Szybkie zakładanie kolejnych kapeluszy, peruk, chwytanie tabliczek z dowcipnymi napisami czy wąsów na patyku, żeby tylko zdążyć na kolejne ujęcie, gwarantuje mnóstwo śmiechu. Wybierając fotolustro, zyskasz pewność, że Twoi goście zostaną na weselu do samego końca!