Fotobudka Light Ring

Fotobudka Light Ring

Fotobudka Light Ring

Fotobudka

Fotobudka jest propozycją dla tych, którzy lubią się świetnie bawić! To specjalne urządzenie do robienia zdjęć, ale nie tylko. Z jej użyciem można wykonać oryginalne GIFy lub nagrać krótki filmik, a potem przesłać swoje dzieło na telefon albo udostępnić w sieci do wglądu przez znajomych. Wszystkie zdjęcia imprezowe można też od razu wydrukować, otrzymując zabawną pamiątkę z imprezy. Prowadzimy wynajem fotobudki, dostarczając naszą Magiczną Maszynę na największe uroczystości w całej Polsce. Dołącz do grona zadowolonych imprezowiczów i zadbaj o to, żeby fotobudka Light Ring rozkręciła Twoje przyjęcie!

 

Light Ring prezentuje: fotobudka inna niż wszystkie

Budka ze zdjęciami – brzmi intrygująco, ale co właściwie kryje się pod tą nazwą? W tradycyjnym wydaniu, fotobudka to kabina do wykonywania cyfrowych zdjęć, które są drukowane na eleganckim papierze bezpośrednio po ich zrobieniu. My proponujemy bardziej zaawansowaną technologicznie maszynę imprezową. Nasza fotobudka na wynajem zapewnia błyskawicznie drukowane zdjęcia najwyższej jakości, a także GIFy i filmiki z możliwością przesłania ich w wirtualny świat. Jest to nietypowa budka na zdjęcia, z której jednocześnie może korzystać wiele osób. Oryginalne fotki drukowane są w pakietach, dzięki czemu goście otrzymują wydruk, złożony z kilku zdjęć. Z doświadczenia wiemy, że największą frajdę sprawia imprezowiczom zabawa rekwizytami. Odstępy między kolejnymi zdjęciami zwykle wynoszą kilka sekund, dlatego przebranie się, zaopatrzenie w gadżety i przyjęcie odpowiedniej pozy, często oznacza prawdziwe wyzwanie. Cena za wynajem wyjątkowej kabiny foto zależy od daty i miejsca imprezy oraz czasu wynajmu, dlatego cennik ustalamy indywidualnie. Darmową wycenę przygotowujemy dla każdego Klienta. Tania fotobudka Light Ring wynajęta nawet na dwie godziny, będzie niezapomnianą atrakcją, z której zdążą skorzystać wszyscy goście. Wypróbuj możliwości naszej budki na swojej imprezie!

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotobudka zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj