fotobudki

Planując imprezę, czy to firmową, czy prywatną, zawsze rozważamy zatrudnienie profesjonalnego fotografa. Nic dziwnego, przecież zdjęcia stanowią wyjątkowe pamiątki, do których można wracać latami. A co powiecie na to, żeby do tradycji wprowadzić nutę nowoczesności i zamiast klasycznych zdjęć, zaproponować gościom coś dużo ciekawszego? My jesteśmy na tak!

Jedno urządzenie imprezowe zapewni gościom zabawę na długie godziny

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji wypróbować fotobudki, bez dwóch zdań musisz to zrobić! Być może w najbliższym czasie wybierasz się na imprezę, a może sam jesteś organizatorem i właśnie rozglądasz się za urozmaiceniami dla gości? To najlepsza okazja do zamówienia fotobudki, czyli innowacyjnego urządzenia do robienia zdjęć. Tak przynajmniej brzmi popularna definicja. W naszym wydaniu fotobudka przybrała jeszcze inną, bardziej nowoczesną formę. Nie dość, że jest minimalistyczna i nad wyraz designerska, jej funkcje nie ograniczają się wyłącznie do robienia zdjęć czy drukowania ich w postaci listków. Fotobudka Light Ring z naszej oferty jest wielofunkcyjną maszyną do wykonywania zdjęć, GIFów, a także nagrywania filmików. Takich opcji nie zapewnia żadne inne urządzenie imprezowe! Wyjątkowa sesja zdjęciowa połączona z tworzeniem krótkich animacji na długo zajmie gości, zapewniając im rozrywkę i dostarczając mnóstwo pozytywnych emocji.

Na zwykłych zdjęciach się nie kończy. Rekwizyty zawsze idą w ruch!

Jak zauważa wielu bywalców przyjęć, na których królują fotobudki, im dalej w imprezę, tym lepsze zdjęcia. Wszystko za sprawą gadżetów, z jakich goście mogą do woli korzystać, bawiąc się przed fotobudką. Są to przeróżne kolorowe peruki, zabawne okulary, duże kapelusze, barwne przebrania i rekwizyty, utrzymane w klimacie danej imprezy. Z ich użyciem można wyczarować niesamowite zdjęcia, jakich nie zrobi fotograf. Przed fotobudką pozujemy sami lub z przyjaciółmi, skupiając się tylko na dobrej zabawie. Cała sztuka polega na tym, żeby przyjąć inną pozę aż cztery razy razy z rzędu. Najlepszy efekt będzie wtedy, gdy na każdym ze zdjęć będziemy wyglądać inaczej. Szybka zmiana przebrania, uśmiech i gotowe! Z takiej pamiątki każdy się ucieszy. Co więcej, z fotobudki można korzystać bez ograniczeń, w czasie ustalonym z osobą zamawiającą maszynę. Zapraszamy Cię do sprawdzenia, jakie urządzenia wypożyczamy i wybrania takiej fotobudki, która wpasuje się w klimat Twojej imprezy.