fotobudka

Wiele par decyduje się wyprawić wesele wyłącznie dla dorosłych. Organizując takie przyjęcie należy uwzględnić nieco inne atrakcje, niż w przypadku tradycyjnego wesela z dziećmi z rodziny. Jeśli zastanawiacie się, czy fotobudka jest dobrym wyborem na taką imprezę i czy warto ją zamówić, poniżej znajdziecie odpowiedź.

Dorośli też potrafią się bawić! W fotobudce każdy się odnajdzie

Pracowaliśmy na dziesiątkach wesel wyprawianych w różnych stylach, na które zapraszani byli goście w każdym wieku. Ponieważ jesteśmy doskonałymi obserwatorami, udało się nam odnotować bardzo ważną kwestię: na weselu nie brakuje osób, ciekawych działania fotobudki i chętnych do skorzystania z jej możliwości. Zarówno na przyjęciu, gdzie średnia wieku gości wynosi 35 lat, jak i na takim, gdzie większość zaproszonych to goście powyżej pięćdziesiątki, fotobudka na wesele staje się jedną z najlepszych atrakcji. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których to ukochani dziadkowie pary młodej zajmowali fotobudkę na długi czas. Przyjmując rozmaite pozy i korzystając z przygotowanych rekwizytów do przebierania się, robili zdjęcia, o jakich nikt by nie pomyślał! Bardzo często to właśnie ci, których nikt nie podejrzewałby o zaglądanie do fotobudki, rewelacyjnie się przed nią bawią. Nie ma zatem powodów do obaw – jeśli planujecie wesele bez dzieci, nie warto rezygnować z fotobudki. Gwarantujemy, że większość gości przynajmniej raz podejdzie sprawdzić, czym jest tajemnicza maszyna, którą zamówili państwo młodzi.

Coś więcej, niż robienie zdjęć? Dodatkowe opcje zaskoczą gości

Od razu po uruchomieniu fotobudki, ustawi się do niej długa kolejka osób, chcących wykonać zdjęcie. I tutaj prosimy o uwagę: nasza fotobudka zaskoczy wszystkich, nawet tych, którzy bywają na imprezach i mieli już okazję testowania urządzeń, robiących ekspresowe zdjęcia. Oferujemy fotobudkę Light Ring, lustro Magic Mirror i gifbudkę, opracowaną dla najbardziej wymagających imprezowiczów. Nasze maszyny robią zdjęcia, GIFy i filmiki! Z gifbudki można je wysłać bezpośrednio w wirtualną przestrzeń, chwaląc się znajomym, że jesteśmy na weselu. Można też wydrukować właśnie wykonane zdjęcia i wkleić je do księgi gości, pozostawiając młodej parze oryginalną pamiątkę z ich wielkiego dnia. Fotobudka to zatem znakomity pomysł na przyjęcie weselne, również takie, na którym nie będzie ani jednego dziecka. Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę! Z chęcią przygotujemy wycenę, uwzględniającą czas pracy fotobudki, dostosowany do Waszych oczekiwań.