fotobudka na wesele

Doskonale wiemy, jak to jest, kiedy planuje się swoje własne wesele (o tak!). Ogromna radość i oczekiwanie często są dominowane przez stres, niekończące się telefony i wynajdowanie dodatkowych atrakcji, które uczynią ten dzień jeszcze bardziej magicznym. Mamy dla Was propozycję, która zdejmie z Waszych barków ciężar poszukiwania fotobudki. W naszej ofercie skryły się prawdziwe skarby – maszyny imprezowe, idealne na przyjęcie weselne!

Jak się bawić, to na całego. Emocji dostarczy fotobudka Light Ring

Zacznijmy od tego, czemu akurat to Light Ring powinna Was zainteresować. Nasza fotobudka na wesele wyróżnia się na tle innych urządzeń trzema cechami: robi zdjęcie, gify i filmiki, posiada minimalistyczną budowę i, co bardzo ważne dla amatorów dobrej zabawy weselnej, jest niesłychanie prosta w obsłudze. Poradzi sobie z nią każdy, nawet ukochany dziadek, który na co dzień nie korzysta z urządzeń mobilnych. Wyprodukowana przez nas nowoczesna fotobudka zaaranżuje niezwykły plan zdjęciowy na cześć młodej pary, wykonując nieograniczone zdjęcia obejmujące całe grupy osób. Goście szybko wciągną się w wir zabawy i przyciągną przed obiektyw innych. Jeśli myślicie, że imprezowa maszyna Light Ring wykonuje nudne zdjęcia, jesteście w błędzie. Zapewniamy całe mnóstwo gadżetów, które nie do poznania zmieniają stylizacje gości, urozmaicając rozrywkę. A kiedy wujek założy perukę, babcia hawajski naszyjnik, a panna młoda kowbojski kapelusz, zdjęcie na pewno będzie udane. Tego rodzaju pamiątka zostanie wydrukowana i tylko od gości będzie zależało, czy ją zatrzymają, a może dołączą do życzeń, wpisywanych do księgi.

O nic się nie martwcie! My wszystko zorganizujemy

Jesteśmy doświadczonym producentem wyjątkowych fotobudek, oferujących użytkownikom dodatkowe opcje, znacznie wykraczające poza możliwości klasycznych urządzeń tego typu. Jeżeli podobają się Wam nasze projekty, z przyjemnością opowiemy Wam więcej, przygotowując wycenę fotobudki. Wystarczy, że wyślecie nam wiadomość z datą Waszego ślubu, nazwę wybranej maszyny oraz preferowany czas wynajmu. Sami zadbamy o całą resztę, dostarczając na salę weselną najlepsze urządzenie Light Ring. Nie musicie się więc niczym przejmować. Przyszli Państwo Młodzi, zaufajcie profesjonalistom, a fotobudka na wesele porwie do zabawy wszystkich zaproszonych przez Was gości, również tych najmłodszych. Nasza ekipa zadba o to, żeby każdy uczestnik przyjęcia miał okazję poszaleć przed fotobudką. Zapraszamy zakochanych narzeczonych oraz pomysłowe osoby, planujące zrobić niepowtarzalny prezent parze młodej i zamówić dla nich fotobudkę – niespodziankę!