Magic Mirror

Marzysz o fotobudce, ale nie chcesz psuć wystroju sali, na której odbędzie się Twoja impreza? Nic straconego! Prezentujemy najnowocześniejszą odsłonę maszyny do robienia zdjęć, choć jej możliwości nie kończą się na samych zdjęciach. Przed Tobą stylowe Magic Mirror, łączące w sobie funkcjonalność i szyk w wydaniu glamour.

Fotolustro do wynajęcia: na przyjęcia weselne i wystawne imprezy

Jedni wybierają zabawy utrzymane w stylu rustykalnym, inni wolą elegancję. Magic Mirror pasuje do każdego wnętrza, a zdecydowanie najlepsze wrażenie robi na salonach. Wysokie sufity, wszechobecne złoto, zjawiskowe żyrandole – w tak klimatycznych okolicznościach nasze fotolustro będzie się doskonale prezentować, olśniewając blaskiem światełek i zapraszając do zabawy. Jest stylowe, gustowne, wręcz królewskie. Z należytym szacunkiem sfotografuje młodą parę, a także gości weselnych i osoby przybyłe na bal. Magic Mirror jest urządzeniem, które działa intuicyjnie, bardzo podobnie do fotobudki. Dotykowy ekran pozwala imprezowiczom samodzielnie decydować, co w danej chwili chcą zrobić: zdjęcie, GIFa, a może krótki filmik? Drukowanie? Nie ma problemu! Udostępnianie w sieci? Zrobione! Mało tego, nowoczesne fotolustro na polecenie użytkownika prześle wybrane zdjęcie na jego telefon komórkowy. Tak w skrócie prezentują się jego funkcje, o których szerzej piszemy na naszej stronie.

Kiedy impreza się dłuży, do gry wkracza Magic Mirror

Chyba każdy z nas był na przyjęciu, na którym nie bawił się za dobrze. Niedopracowane menu, przysypiający DJ czy niekorzystne usadzenie przy stoliku potrafią zepsuć gościom humor. Kiedy wydaje się, że nic już nie może poprawić sytuacji, ratunek przyniesie Magic Mirror. Wynajęte na konkretną godzinę, np. od połowy przyjęcia, będzie idealnym punktem zwrotnym, kierującym imprezę na odpowiednie tory. Fotolustro przyciągnie do siebie tłumy, zrywając znudzonych imprezowiczów z krzeseł. Odliczanie, zmiana pozycji, zdjęcie – to wszystko dzieje się tak szybko i dynamicznie, że goście nie mają czasu się nudzić! Emocje, które towarzyszą zabawie przed fotolustrem są na tyle duże, że nawet osoby z kolejki potrafią się przebierać i ćwiczyć miny do zdjęć. W Magic Mirror można też nagrywać GIFy i filmiki, które od razu da się wysłać do sieci. Liczne funkcje i zjawiskowy wygląd zachwycają gości, a śmiech do łez to najlepsza rekomendacja, jaką można sobie wymarzyć. Jeśli zaciekawiły Cię możliwości Magic Mirror i chcesz je wynająć, skontaktuj się z nami!