fotobudka

Czasy, w których do zorganizowania zabaw weselnych wystarczył wodzirej i kilka krzeseł, dawno odeszły w zapomnienie. Dziś liczy się kreatywność, niebanalne pomysły oraz szczypta dobrego humoru. Nic więc dziwnego, że pary młode uciekają się do coraz to nowych pomysłów na uświetnienie ich wielkiego dnia. Jedna z takich koncepcji jest oferowana przez nas nowoczesna fotobudka. Skąd jej popularność i co trzeba wiedzieć przy wynajmowaniu tego rodzaju sprzętu? W tym artykule rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące fotobudek!

Mały aparat i spektakularny efekt, czyli fotobudka w pigułce

Opisywane urządzenia są obecne w Polsce od kilku lat, ale nie narodziły się u nas. Kiedy tutaj rządziły jeszcze aparaty analogowe, w Stanach Zjednoczonych już ustawiano się do zdjęć w fotobudkach. W odróżnieniu od sąsiadów zza oceanu, u których trend ten rozwijał się stopniowo, w naszym kraju można było zaobserwować niezwykle szybki wzrost ich popularności. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na wspaniałą zabawę, jaką gwarantuje fotobudka. Dzięki nim można uzyskać niezwykłe zdjęcia, jakich nie zrobiłby wynajęty na wesele fotograf.

Dostępne na rynku fotobudki można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy to zabudowana kabina, drugi natomiast jest mobilnym urządzeniem z aparatem osadzonym na stałe – i takie rozwiązanie właśnie oferujemy. W Light Ring stawiamy sobie za cel elastyczność i możliwość dopasowania do wnętrza, a także sytuacji. Chcemy też zapewnić wszystkim Twoim gościom swobodny dostęp do fotobudki. Jej obsługa jest bardzo prosta: wystarczy wybrać opcję na ekranie dotykowym, a następnie ustawić się do zdjęcia. W ciągu kilkunastu sekund otrzymasz fotografię, film lub GIF, którym natychmiast możesz pochwalić się w internecie.

Nie taki diabeł straszny. Jak wynająć fotobudkę?

Obecnie w Polsce funkcjonuje wiele firm oferujących takie usługi. Zanim jednak zdecydujesz się na jedną z nich, sprawdź jej portfolio. Zajrzyj na stronę, zobacz zdjęcia wykonane przez maszynę, poczytaj o eventach, które uświetniała. Upewnij się też, czy nie trzeba dopłacić za dołączone do fotobudki gadżety. W Light Ring znajdują się one w cenie wynajmu maszyny. Jesteśmy świadomi, że organizacja ślubu i wesela wiąże się z dużymi kosztami, dlatego zapewniamy Ci atrakcyjną cenę fotobudki, niezależnie od czasu, na jaki zechcesz wynająć urządzenie. Możesz ją mieć dla siebie i swoich gości nawet przez kilka godzin – każdy więc zdąży zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie!