Rób znakomite zdjęcia z fotobudki

Jednym z owoców wzrostu możliwości telefonów i instalowanych w nich aparatów fotograficznych była moda na tzw. selfie. Fotografie tego rodzaju zaczęły zasypywać media społecznościowe, stając się metodą utrwalania najróżniejszych chwil, akceptowalną jednak jedynie w ramach pewnej konwencji. Choć można sobie wyobrazić wydrukowanie takiego zdjęcia i wywieszenie go w ramce, jego charakter pozostanie dość specyficzny. Warto więc sięgać po narzędzia, które pozwolą na spontaniczne dokumentowanie dowolnych sytuacji w dużo bardziej wygodny sposób.

Lubimy wszystko, co jest naturalne

Moda na selfie, wybuchła na dobre jeszcze zanim rozdzielczość zdjęć wykonywanych przez telefony osiągnęła zadowalający poziom. Niekoniecznie miało to jednak znaczenie, jako że w pewniej mierze do istoty tego zjawiska należały próby uzyskiwania i przekazywania światu obrazu własnej osoby odbiegającego od rzeczywistości. Punktem odniesienia dla wielu młodych ludzi, niekiedy nieradzących sobie z umiejętnym korzystaniem z tego typu narzędzi, były raczej pewne wyobrażenia co do tego, czego oczekiwać może bliższe lub dalsze otoczenie, z którym komunikujemy się za pomocą sieci.

Wykonywanie selfie stało się jednak w końcu zjawiskiem dość szerokim, obejmującym dużo szersze rzesze ludzi, dla których jest po prostu świetnym sposobem na utrwalenie nie tylko własnego wizerunku, ale określonych okoliczności, takimi, jakimi je zastano. Chętnie robimy je więc sobie przy każdej mniej lub bardziej szczególnej okazji, czy będzie to jakaś bliższa lub dalsza podróż, rodzinna uroczystość, czy też impreza firmowa, czy jakakolwiek inna. Są takie momenty, które wiele osób chciałoby utrwalić w formie lepszej od tej, która nadaje się najwyżej na zamieszczenie w mediach społecznościowych, a jednocześnie zachowującej tak przez nas cenioną spontaniczność i naturalność.

Drżąca ręka to nie problem

Nawet na takich imprezach, gdzie zaangażowany został fachowy fotograf, nie ma możliwości by sprostał on wszystkim potrzebom, jakie w zakresie wykonywania zdjęć mogą mieć ich uczestnicy. Sama jego stojąca po drugiej stronie obiektywu osoba stanowi niekiedy pewien kłopot dla pozujących, jeszcze większy jest on wówczas, gdy o wykonanie zdjęć próbujemy w pośpiechu prosić któregoś z napotkanych uczestników. Tymczasem to właśnie poczucie swobody, takie samo jak wówczas, gdy sami fotografujemy się trzymanym w ręku lub uchwycie telefonem jest tym, co każdemu pozwoli przyjąć naturalną pozę. Fakt, iż oferowana przez nas fotobudka stanowi statyczne, bardzo łatwe w samodzielnej obsłudze urządzenie sprawia więc, że wszędzie tam, gdzie została ona umieszczona, wykonywanie szybkich, spontanicznych zdjęć, filmów czy animacji jest niezwykle proste, a uzyskane rezultaty są znakomite technicznie i będą cieszyć każdą z osób, która z tej możliwości skorzystała, tym bardziej, że możliwe jest natychmiastowe wydrukowanie fotografii. Niech Twoi goście robią tyle zdjęć, na ile będą mieli ochotę. Zamów dla nich fotobudkę!