fotobudka

Organizujesz wieczór panieński dla najlepszej przyjaciółki, która wkrótce wychodzi za mąż? A może Twój kolega niedługo się żeni i wypadałoby wyprawić mu godne pożegnanie ze stanem kawalerskim? W obu tych przypadkach przyda się garść świeżych pomysłów, by sprostać oczekiwaniom przyszłych nowożeńców oraz zapewnić gościom świetną zabawę. Nawet jeżeli szykuje się po prostu domówka czy wieczór w knajpie, tak ważną chwilę należy uwiecznić, i to jak najbardziej kreatywnie. Tutaj do akcji wkracza nasza fotobudka!

Z Light Ring uwiecznisz spotkanie w kobiecym gronie

Wbrew pozorom fotobudka nie jest tylko atrakcją weselną. Można ją zastosować wszędzie tam, gdzie warto zrobić pamiątkowe zdjęcia. Jedna z takich okazji to właśnie wieczór panieński. Niezależnie, czy jest on zwykłym spotkaniem z najlepszymi przyjaciółkami w domowym zaciszu, czy głośną imprezą w klubie, przyszła panna młoda z radością będzie go wspominać – zwłaszcza, gdy spojrzy na wykonane podczas przyjęcia fotografie.

Nie mogą być jednak zupełnie zwyczajne, w końcu to ostatnia okazja, żeby choć trochę zaszaleć! W wymyśleniu kreatywnych zdjęć pomogą dołączone do fotobudki akcesoria: welony, tabliczki ze śmiesznymi napisami, okulary, peruki, nakrycia głowy i wiele innych. Wszystkie te przedmioty zagwarantują Wam doskonałą rozrywkę i mnóstwo śmiechu. Przerwa między kolejnymi ujęciami to tylko kilkanaście sekund, więc szybkie przebranie się, a następnie ustawienie do zdjęcia jest nie lada sztuką… i okazją do wspólnych żartów.

Męska impreza? Trzeba ją upamiętnić za pomocą zdjęć

Mogłoby się wydawać, że mężczyźni nie pozują tak chętnie przed aparatem, jak dziewczyny. Nic bardziej mylnego! Wystarczy spojrzeć na osoby ustawiające się przed fotobudką na przyjęciach weselnych. Są tam zarówno panie, jak i panowie: zakładają wielkie okulary czy błyszczące peruki po to, by za moment wybuchać salwami śmiechu przy błyskach flesza. Nietrudno więc zgadnąć, że wynajęcie na wieczór kawalerski takiego sprzętu, jak oferowana przez nas fotobudka Light Ring, jest doskonałym rozwiązaniem. Gwarantuje bowiem najwyższej jakości zdjęcia i sprawia, że przyszły pan młody chętnie wróci do nich po latach.

Szukasz idealnej atrakcji na wieczór panieński albo kawalerski, o jakiej goście długo będą pamiętać? Wybierz fotobudkę! Jej możliwości nie ograniczają się tylko do fotografowania. Idąc z duchem czasu, wyposażyliśmy nasze urządzenie w nowoczesną technologię, dzięki której możesz przesłać swoje dzieła na telefon albo od razu zamieścić je w mediach społecznościowych. Z pomocą fotobudki możesz też stworzyć krótki, zabawny filmik, na przykład z życzeniami dla przyszłych małżonków, albo wysokiej jakości GIF-a. Spraw, by ta impreza była niezapomniana!