We wtorek 31 stycznia mieliśmy przyjemność gościć wraz z naszym najnowszym urządzeniem Magic Mirror na pokazie mody marki Bizuu. Fotolustro Magic Mirror stało się główną atrakcją stoiska Barbie, do którego ustawiały się długie kolejki zainteresowanych. Każdy chciał zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Fotolustro Magic Mirror to nowe możliwości i świetna zabawa

Nasze Magic Mirror z pozoru wydaje się być normalnym lustrem. Po uruchomieniu zyskujemy jednak możliwość wyboru zdjęcia, wideo lub pliku gif. Zainteresowani goście chcieli wypróbować urządzenie. Największym zainteresowaniem cieszyły się zdjęcia okładkowe A4, przy pomocy których można było stać się gwiazdą czasopisma. Magiczne Lustro daje także możliwość pochwalenia się fotografią na Facebooku lub przesłania na własny telefon komórkowy. Oprócz tego zdjęcia można było wydrukować w formacie pocztówkowym. Chętnych było wielu, a kolejka do stoiska nie miała końca. Wszyscy korzystający z naszego produktu mieli uśmiech i szczęście wypisane na twarzy. Magic Mirror spodobało się tak bardzo, że niektórzy postanowili ustawić się w kolejkę kilkukrotnie. Dzięki temu wydarzenie opuszczali z wieloma różnymi zdjęciami.

 

Magic Mirror i Gifbudka to nasze flagowe propozycje, których zadaniem jest umilać  imprezy

Dziękujemy za zainteresowanie i wiele pozytywnych opinii na temat naszego produktu.  Zadowolenie na twarzach klientów motywuje nas do dalszego działania. Cały czas staramy się rozwijać, aby stale móc proponować Państwu ciekawe i jedyne w swoim rodzaju rozwiązania.

Dziękujemy firmie TAILOR MADE PR za świetną współpracę i już nie możemy doczekać się kolejnych projektów.