Fotolustro na imprezę, event, wesele!

Fotolustro na imprezę, event, wesele!

Fotolustro na imprezę, event, wesele!

Magic Mirror, czyli niesamowite fotolustro!


Mamy przyjemność podzielić się z Wami nowością w naszej ofercie: prezentujemy Magic Mirror, czyli niesamowite fotolustro! To urządzenie do selfie, które bez wątpienia stanie się hitem każdej imprezy! Opracowana przez nas lustrzana fotobudka z pozoru wygląda, jak oryginalnie podświetlone lustro. Po jego uruchomieniu, na powierzchni wyświetla się animacja, pozwalająca użytkownikowi rozpocząć zabawę. Fotolustro okazuje się być ekranem dotykowym, na którym można wybierać dowolne opcje: zdjęcie, video lub gif. Osoba korzystająca z Magic Mirror ma pełną dowolność i sama wpływa na to, jak będzie wyglądać jej kompozycja. Możliwości są nieograniczone! Magiczne Lustro potrafi wykonać pakiet zdjęć i pojedyncze zdjęcie, a także efektowne twory, jak okładka gazety z twarzą użytkownika. Obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta, a animacje wyświetlane przez fotolustro zachęcają do aktywnego pozowania.

Fotolustro Magic Mirror

Kręć klipy, rób zdjęcia, drukuj, udostępniaj. Poznaj fotolustro Magic Mirror!

Po zrobieniu zdjęć, nasze magiczne lustro daje użytkownikowi możliwość podpisania się na fotografii, po czym drukuje ją w wybranej wcześniej formie na ładnym papierze. To jednak nie wszystko! Wcześniej zrobione zdjęcia, GIFy czy nagrane przez siebie krótkie filmiki, możemy udostępnić na Facebooku oraz wysłać na telefon komórkowy. Lustrzana fotobudka ma wiele wbudowanych opcji, a jej najważniejszym zadaniem jest zainteresować gości, którzy przybyli na przyjęcie. Jeśli uwielbiacie pozować, chcecie zadbać o doskonały klimat imprezy lub po prostu zależy Wam na otrzymaniu oryginalnych pamiątek z wydarzenia, przemyślcie wynajem wysokojakościowego urządzenia, jakim jest nasza Selfie Mirror Fotobudka. Zapewniamy, że Magic Mirror przyciągnie uwagę każdego z gości, zaczynając od dzieci, przez osoby w średnim wieku, aż po seniorów! Wszyscy są ciekawi działania tego urządzenia do selfie, stąd tak duże zainteresowanie naszymi produktami. Zapraszamy do kontaktu, który ułatwi nam określenie, jaka będzie cena za wynajem fotolustra w konkretnym terminie. Macie pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy! Jako producent wiemy najlepiej, co potrafi nasza fotobudka. Jesteśmy też w stanie zagwarantować, że wynajem zostanie przeprowadzony sprawnie, a fotolustro dojedzie na czas na Waszą imprezę!

Fotolustro od Light Ring – atrakcyjny wygląd i niezwykłe mozliwości!

Magic Mirror to urządzenie, które wyróżnia się na tle konkurencyjnych wyglądem, ale przede wszystkim możliwościami. Zbudowaliśmy je sami i jest chronione prawami wzoru wspólnotowego. Dołożyliśmy wszelkich starań żeby nasze fotolustro było wyjątkowe. Oprogramowanie ze wszystkimi składowymi to autorskie rozwiązania. Nawet animacje do aplikacji sami projektowaliśmy więc z pewnością nigdzie indziej nie występują.

fotolustro magiczne lustro tablet drukarka a4
Wyjątkowe możliwości

Tylko my oferujemy wydruk zdjęć w formie okładki czasopisma w rozmiarze A4

Tylko my poza drukiem zdjęć przygotowujemy ruchome gify

Rozbudowane układy zdjęć: okładka czasopisma A4 + 3 układy zdjęć w formacie A6

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail

Dodatkowym atutem naszego fotolustra jest wygląd i oprawa

Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę rozmiar. Nasze lustro jest największe z dostępnych na rynku.

Tylko my posiadamy tak oryginalne oświetlenie. Przypomina lustra do make-up i wydziela optycznie przestrzeń przyciągając uczestników imprezy.

U nas udostępnisz materiały z tabletu stojącego obok, więc w tym czasie kolejna osoba może już korzystać z Lustra.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy to możemy wykonać ją tylko dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, które spotkasz na innych imprezach, możemy przygotować gadżety na zamówienie w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotolustro to niezwykła atrakcja na eventy i imprezy firmowe

Ważne wydarzenia (te wielkie i te małe) w życiu Państwa firmy potrzebują wspaniałej oprawy oraz sprawdzonego partnera, który zagwarantuje sukces Państwa projektu. Zaproście nas tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego, a pomożemy, by te fajne momenty utrwalić na zdjęciach i stworzyć z nich swoistego rodzaju kronikę.

Fotolustro zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie ustawiane jest plecami do ściany. Jest do niego swobodny dostęp, zajmuje mało miejsca i pięknie eksponuje swoje wdzięki. Tłem zdjęć dla użytkowników jest impreza!

Zapytaj

Fotolustro
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Lustro ustawione jest ok 2 metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotolustro
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Fotolustro ustawione jest ok 2 metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotolustro
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Lustro ustawione jest ok 2 metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotolustro
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela.

Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Lustro ustawione jest ok 2 metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj