Gifbudka czy fotobudka? Czym tak naprawdę jest Light Ring? Możemy zamiennie używać tych nazw, gdyż Light Ring łączy w sobie te dwie funkcję (a także trzecią, ale o tym za chwilę:)). Zacznijmy jednak od początku. Pomysł na budowę tego urządzenia powstał w naszych głowach po kolejnej imprezie z tradycyjną fotobudką. „Ciągle to samo”, pomyśleliśmy. Ciasna budka z zasłonką, albo i bez, aparat, uśmiech, wydruk. Ta sama forma, która nieśmiało ewoluowała wraz z upływem czasu. Lubimy ewolucję, jednak w swojej pracy stawiamy na rewolucje i innowacyjne rozwiązania. Wynajem fotobudki to wręcz gwarancja dobrej zabawy, ale wynajem Light Ring to oprócz tego gwarancja wielu wrażeń.

Zrezygnowaliśmy z tradycyjnej formy

Light Ring ma niewiele wspólnego z tradycyjną fotobudką, jeśli chodzi o budowę. Kompaktowe wymiary, łatwość montażu i atrakcyjny design wyróżniają ją na tle innych tego typu urządzeń. Postawiliśmy na prostotę połączoną z nowoczesnością. Chcieliśmy wywołać efekt „wow”…i udało nam się.

Gify, zdjęcia, video

Tworzenie gifów to nowość w obszarze fotobudek, ale spotkała się ona z niemałym entuzjazmem. Do tego dochodzą videoklipy i oczywiście lubiane przez wszystkich zdjęcia. Z tego nie moglibyśmy zrezygnować 🙂 Co dzieje się dalej? Dajemy możliwość wysłania gifa, zdjęć lub filmiku na telefon, umożliwiając tym samym dalsze udostępnianie. Dodatkowo możemy udostępniać pliki bezpośrednio na Facebooka lub Instagram, co daje duże pole do popisu jeśli chodzi o promocję firmy (np. podczas targów, imprez branżowych itp.). Udostępnianie w mediach społecznościowych często jest wybierane również w celach prywatnych, na dużych jak i tych mniejszych imprezach i uroczystościach.

 

wynajem fotobudki

Gifbudka na Absolvent Talent Days na PGE Narodowy

 

Wynajem fotobudki z opcją wydruku

Mamy w zanadrzu profesjonalną drukarkę, która bezprzewodowo łączy się z Light Ring. Dzięki temu możemy drukować nasze zdjęcia z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, w którym znajduje się nasza Fotobudka. Zdjęcia drukują się w dwóch egzemplarzach w formacie 5x15cm. Takie rozwiązanie pozwala na przykład na pozostawienie jednej kopii w księdze gości lub podzielenie się fotografią z bliską osobą. W czasach, gdy pamięć (nie tylko cyfrowa) jest tak ulotna, fotografie stanowią cenną pamiątkę pięknych chwil.