gifbudka promocja firmy

Możliwość darmowej promocji firmy od zawsze pasjonowała przedsiębiorców. Oczywiście można „utopić” tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy złotych na materiały promocyjne, ale można to zrobić również za darmo. Jak? Oczywiście za pomocą gifbudki.

Gifbudka i promocja firmy – rozrywka i świetna zabawa

Czy reklama może kojarzyć się z czymś pozytywnym? Oczywiście, że tak! Tym bardziej, jeśli uczestniczą w niej radosne i pełne pozytywnego nastawienia osoby. Gifbudka umożliwia wykonywanie zdjęć, plików GIF oraz materiałów wideo i wykorzystywania ich w celach reklamowych. Jak?

Obranduj swoje zdjęcia!

Jesteś trzeźwo myślącym przedsiębiorcą. To oznacza, że dobrze wiesz, jak ważne w biznesie jest pozytywne nastawienie. Dlatego jeśli organizujesz firmowy event, pomyśl o gifbudce.
Gifbudka daje możliwość tworzenia zdjęć i materiałów wideo, wraz z wklejeniem Twojego loga.

Wyobraź sobie sytuację, w której Twoi pracownicy udostępniają na swoich profilach na FB (za pomocą dostępnej w gifbudce funkcji) wykonane w ten sposób zdjęcia. W tym momencie każde polubienie to jeden kontakt z potencjalnym Klientem. Jeśli Twoje logo wpada w oko, to z pewnością przeniesie się to na zwiększone dochody.

Zmień tło!

Gifbudka daje możliwość zmiany tła na to wybrane przez Ciebie. Teraz każde zdjęcie i materiał filmowy mogą zawierać Twoje logo, hasło reklamowe, itd. Uśmiechnięci pracownicy na tle brandu Twojej firmy to idealne narzędzie marketingowe. Nie tylko sprzyja ono pozyskaniu nowych Klientów, ale przede wszystkim poprawia obraz Twojej firmy w oczach potencjalnych pracowników. W ten sposób zyskujesz podwójnie!

gifbudka impreza firmowa i promocja firmy

Dzięki szerokiemu obiektywowi istnieje możliwość wykonania zdjęcia grupowego. W ten sposób możesz uchwycić mnóstwo ciekawych emocji. Pamiętaj, że wszystkie materiały są dostępne w najwyższej jakości HD!

Magia #tagów!

Chcesz dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych Klientów? Skorzystaj z dostępnej w naszej gifbudce funkcji tagowania! Każde zdjęcie i materiał filmowy może mieć przypisane słowa kluczowe, dzięki którym będzie można łatwiej znaleźć Twoje materiały w Internecie. Oczywiście obrandowane Twoim znakiem towarowym bądź firmowym logiem.

A może by tak sms-em?

Gifbudka daje możliwość podzielenia się multimediami z użytkownikami smartfonów. Wyobraź sobie sytuację, w której Twoja pracownica wysyła swojemu chłopakowi na drugim końcu Polski zdjęcia z Twojej imprezy eventowej. Oczywiście nie zapomniałeś o tym, by zdjęcia zostały obrandowane logiem Twojej firmy. Taka promocja  przebija wszystkie inne. Zwłaszcza, że proces ten odbywa się poprzez bliskie sobie osoby. Jeśli więc choć trochę znasz się na marketingu, zdajesz sobie sprawę, że taka reklama ma największą siłę przebicia!

Skorzystaj już dziś!

Jeśli nadal fascynuje Cię możliwość darmowego reklamowania swojego brandu na szeroką skalę, skorzystaj z naszej gifbudki! Możemy ją wynająć na dowolny termin, wraz z naszym animatorem i dodatkowymi gadżetami. Przekonasz się jak wiele może Ci dać darmowa reklama, połączona z mnóstwem pozytywnych emocji.

 

 Zamów gifbudkę