gifbudka na imprezę firmową

Każda impreza, nawet ta z gatunku tych „niezapomnianych”, musi się kiedyś skończyć. Wraz z jej końcem pozostają nam wyłącznie wspomnienia. Jednak to, co z reguły po pewnym czasie ulatuje z głowy, może zostać utrwalone na zdjęciu bądź filmie. W jaki sposób?

Czym jest gifbudka?

Gifbudka to dość tajemnicze słowo. Swoim brzmieniem przypomina ono fotobudkę, czyli wydzielone pomieszczenie wewnątrz którego można sobie zrobić zdjęcie. Możliwości gifbudek są znacznie rozszerzone, np. o funkcję tworzenia animowanych gifów, czyli krótkich, 8-klatkowych materiałów wideo.
Jednak nie samym gifem gifbudka stoi. Za jej pomocą możemy stworzyć zdjęcia, 20-sekundowe filmy a także wysyłać je na nasz profil w mediach społecznościowych. Dzięki urządzeniu możemy też na miejscu wydrukować sobie zdjęcie i pochwalić się nim naszym znajomym.

gifbudka na event

Gifbudka na event!

Szukasz ciekawego, zaskakującego wręcz gadżetu na event, imprezę firmową czy spotkanie okolicznościowe? Gifbudka na event sprawi, że Twoja impreza zaskoczy wszystkich!

Nowa jakość rozrywki!

Za jej pomocą naszej gifbudki, można tworzyć zupełnie nowe, ożywione zdjęcia. Możemy przekazać w nich dosłownie wszystko – od śmiesznych min, po najpiękniejsze uczucia.

gifbudka na event

Na zdjęciu bądź materiale wideo można uwiecznić siebie, swoją drugą połowę a także – całą paczkę przyjaciół. Wszystko to możesz utrwalić w doskonałej rozdzielczości, sięgającej w przypadku materiałów wideo standardu HD. Co więcej, całość możesz przyozdobić w wybrane przez siebie tło i obrandować własnym logiem!

Nowa jakość dzielenia się!

Gifbudka nie tylko zrobi nam zdjęcie bądź nakręci film, ale pozwoli nam podzielić się nimi z naszymi znajomymi za pomocą mediów społecznościowych. Masz konto na Facebooku? Zaraz po zrobieniu zdjęcia bądź filmu, wybierz opcję transferu pliku wprost na Twój profil. Zaraz po jego przesłaniu, będziesz mógł zobaczyć je na swoim koncie.

Dzięki gifbudce możesz również wysyłać pliki bezpośrednio na telefon. Wystarczy, że wpiszesz numer osoby, której chcesz wysłać swój nowy, „gifbudkowy” materiał.

Nowa jakość przyjaźni!

Prowadzisz imprezę firmową i masz wrażenie, że wygląda ona nieco „drętwo”? Gifbudka na event sprawi, że Twoja impreza szybko się rozkręci. Wspólnie wykonane zdjęcia pozwolą przełamać pierwsze lody, nawiązać znajomości a może nawet i przyjaźnie. Nie ważne, czy organizujesz event typowo biznesowy, czy przyjęcie urodzinowe. Dzięki gifbudce, Twoi znajomi „wskoczą” na nowy poziom zabawy a Twoi pracownicy, wejdą w nowy dzień pracy z maksymalną dawką energii.

Gifbudka Light Ring – mała, wygodna i praktyczna…

Nasza gifbudkę warto wybrać jeszcze z jednego powodu. Jest ona niewielka, wygodna i praktyczna. Dzięki temu sprawdzi się ona nawet na kameralnych przyjęciach. Ponadto specjalnie dla Ciebie przetransportujemy ją w wybrane miejsce i wynajmiemy na określony czas. Wraz z naszą gifbudką, oferujemy szereg gadżetów rozszerzających funkcję urządzenia a także usługę animatora, który zaopiekuje się sprzętem podczas jego eksploatacji.