TAURON Arena w Krakowie to jeden z najnowocześniejszych halowych obiektów widowiskowo-sportowych w Europie i z pewnością największe w Polsce tego typu miejsce. Nic więc dziwnego, że konfederacja KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) 37 postanowiła właśnie tam zorganizować dla fanów sportów walki kolejne widowiskowe wydarzenie. 3 grudnia odbyła się gala KSW 37 Circus of Pain.

KSW NEWS okładka z Gifbudki Light Ring

KSW 37 Circus of Pain

To prestiżowe wydarzenie, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć, skupiło w Krakowskiej TAURON Arenie tysiące fanów sztuk walki spragnionych wielkich emocji, które towarzyszyły wszystkim walkom, a szczególnie walce wieczoru pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a powracającym na scenę MMA raperem Popkiem.

Niesamowita atmosfera panująca na gali oraz sprostanie ogromnemu wyzwaniu, jakim była praca dla konfederacji KSW były dla nas ogromnym wyróżnieniem. Dlatego musieliśmy stanąć na wysokości zadania, by zapewnić wszystkim uczestnikom doskonałą rozrywkę.

Nasza rola na gali

Organizatorzy gali przygotowali dla wszystkich gości specjalne strefy dla fanów. To właśnie tam po rozpoczęciu wydarzenia wszyscy obecni fani mogli podziwiać z bliska swoich idoli, porozmawiać z nimi i poprosić o autograf. Jedną z atrakcji tych stref była nasza gifbudka. W całej strefie stało ich kilka.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Wszyscy kibice mieli możliwość zrobienia sobie zdjęć i gifów upamiętniających to niesamowite wydarzenie. Ale to nie wszystko. Umożliwiliśmy również opcję udostępniania wykonanych zdjęć i materiałów na portalu społecznościowym Facebook oraz przesyłania ich na telefony komórkowe swoje i wszystkich znajomych. Tak więc każdy kibic, fan oraz wszyscy Ci, którzy znaleźli się tam przypadkowo, mogli podzielić się z innymi tą niesamowitą atmosferą i ogromnymi emocjami.

Specjalne atrakcje dla strefy VIP

GIfbudki w strefie fana to nie wszystko, czym uraczyliśmy uczestników KSW 37 Circus of Pain. Dla fanów zgromadzonych w strefie VIP przygotowaliśmy specjalne atrakcje. Oczywiście do ich dyspozycji pozostawały przez cały czas fotobudki, ale oprócz tworzenia i udostępniania materiałów, mieli oni możliwość drukowania na bieżąco zrobionych przez siebie zdjęć.

Bardzo dużym powodzeniem cieszyła się nowość w naszych usługach, czyli Magic Mirror. Jak sama nazwa wskazuje, nie jest to zwyczajne lustro. Umożliwia bowiem robienie zdjęć i natychmiastowe ich drukowanie w formacie A4. Lustro dodatkowo umieszczone jest w designerskiej oprawie, co zwiększało jego atrakcyjność.

Największą i najbardziej obleganą atrakcją była jednak możliwość zrobienia sobie zdjęcia na Magic Mirror i umieszczenia go w specjalnie na tę okazję przygotowanej okładce gazety KSW News. Fani mogli więc ulokować swoją twarz obok podobizny największych gwiazd wieczoru: Mariusza Pudzianowskiego, rapera Popka, Karola Bedorfa, Borysa Mańkowskiego i Artura Sowińskiego.

Nie mogło nas tam zabraknąć

Gala KSW 37 Circus of Pain to niesamowite wydarzenie w świecie MMA. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być jego częścią. Ilość zrobionych zdjęć i uwiecznionych na nich uśmiechów dała nie tylko nam, ale przede wszystkim uczestnikom wiele radości i szczęścia.

Na podstawie:
http://ksw.presspekt.pl/