Fotobudki od paru lat ciągle zyskują na popularności. Ludzie robią sobie w nich zdjęcia i filmy na wakacjach, podczas zakupów w galerii handlowej czy wynajmują na różnego rodzaju imprezy. Fotobudka Light Ring to jednak produkt inny niż pozostałe dostępne na rynku. W ostatnim czasie została nawet użyta w teledysku zespołu Kolorofonia.

W ostatnim czasie fotobudka Light Ring została wykorzystana w teledysku zespołu Kolorofonia pod tytułem „Uśmiech”. To ona była inspiracją i jednym z głównych bohaterów klipu. Jedyne światło na planie, które oświetlało artystę, pochodziło właśnie z fotobudki. Tekst piosenki, napisany przez Michała Kisielewskiego i muzyka Alberta Toruńskiego mają wyjątkowo pozytywny przekaz. Motywem przewodnim utworu jest uśmiech. To dzięki niemu możemy codziennie pokonywać trudności i zachować pozytywne myślenie w każdej sytuacji. Właśnie ta myśl towarzyszyła twórcom fotobudek Light Ring – najważniejsze w życiu są uśmiech, przyjaciele i dobra zabawa.

Słowa: Michał Kisielewski
Muzyka: Albert Toruński
Scenariusz – Michał Kisielewski
Produkcja – Dream Promotion
Light Ring – http://lightring.pl/
Zdjęcia/montaż/color grading – Leszek Górnicki

O fotobudce

Light Ring to urządzenie, dzięki któremu możemy zrobić zdjęcie lub nagrać film bez pomocy osób trzecich. Problem braku możliwości umieszczenia na fotografii jednego z członków grupy, który musi wcielić się w fotografa, w końcu został rozwiązany. Każde ważne wydarzenie z życia ma szansę zostać uwiecznione w wyjątkowy sposób. W fotobudce Light Ring nie ma żadnych ograniczeń. Tylko od Twojej inwencji zależy, jak będzie wyglądało zdjęcie. Kabiny zaprojektowane są komfortowo i nie trzeba obawiać się, że będzie się miało ograniczone ruchy ze względu na niewielką ilość miejsca. Aby skorzystać z fotobudki nie musimy być specjalistami w dziedzinie techniki. Wystarczy wejść do środka, a urządzenie samo pokieruje nas przez proces wykonania zdjęć. Intuicyjne oprogramowanie zapewni szybką obsługę i pozwoli uzyskać świetne zdjęcia. Warto również wspomnieć, że fotobudka Light Ring jest niezbyt duża i można ją wkomponować w różnego rodzaju pomieszczenia. Urządzenie sprawdzi się zarówno na dużych imprezach, jak i kameralnych przyjęciach.