Gifbudka Light Ring

Gifbudka Light Ring

Gifbudka Light Ring

Gifbudka Light Ring

Fotobudka inna niż wszystkie

Gifbudka Light Ring w błyskawicznym tempie zyskuje uznanie na imprezach rodzinnych, okolicznościowych i firmowych.

Osiem klatek – tyle potrzeba, żeby uzyskać niesamowitego GIFa, czyli animację, która będzie stanowić świetną pamiątkę z każdego wydarzenia. Nasza gifbudka jest urządzeniem, które pozwala na fenomenalną zabawę przed obiektywem. Chociaż brzmi to osobliwie, zapewniamy, że gifbudka na długo przyciągnie Twoją uwagę na imprezie..

W naszym asortymencie znajduje się nietypowa fotobudka, która oczywiście robi zdjęcia, ale ponadto wykonuje też animowane GIFy i filmiki. Żadna inna gifbudka na wynajem nie ma tak niskiej ceny, jaką proponujemy. Pragniemy, aby każdy mógł się przekonać, czym jest gifbudka Light Ring, a tym samym kontynuować modę na profesjonalne zdjęcia i GIFy z budki.

Gifbudka LightRing

LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: zdjęcie w formacie A6, zdjęcia w formie listków, ruchome gify i nagrywanie filmów

Posiadamy 45 urządzeń, których oprogramowanie możemy modyfikować w zależności od potrzeb akcji promocyjnych

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

gifbudka Light Ring funkcje urządzenia

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie

Krótki czas instalacji. Urządzenie jest gotowe po włączeniu do prądu.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Zerwij z imprezową nudą! Pora zaszaleć w gifbudce!

Robienie zdjęć podczas wielkich wydarzeń to dziś norma. Jednak zamiast opłacać fotografa, lepiej jest wynająć urządzenie do sesji zdjęciowych, o jakich nie śniło się największym imprezowiczom. Gifbudka Light Ring jest rozwiązaniem idealnym! Użytkownicy mogą wykonywać autorskie GIFy, nagrywać kilkusekundowe klipy i robić zdjęcia. Wszystko w zabawnych przebraniach, wykorzystujących nasze gadżety imprezowe. Oferujemy wynajem gifbudki, za który nie trzeba dużo płacić.

Cena uwzględnia czas pracy urządzenia i miejsce, w którym nowoczesna gifbudka ma się znaleźć. Zazwyczaj wycena jest przygotowywana przez nas indywidualnie, ponieważ Klienci zamawiają Light Ring na różne okazje i ilości godzin. Nasza gifbudka perfekcyjnie sprawdzi się na przyjęciu weselnym, podczas urodzin, na evencie firmowym i w wielu innych okolicznościach. Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o zastosowanie fotobudki naszego projektu. Zachęcamy do sprawdzenia prezentowanej oferty! Znajdziecie w niej innowacyjny projekt, jakim jest gifbudka do tworzenia autorskich kompozycji ze zdjęć, którymi można się chwalić w sieci lub zachować tylko dla siebie.

Nie wybrano motyw lub motyw została usunięta.

Gifbudka zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Gifbudka
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Gifbudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Gifbudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Gifbudka
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj