Chcesz wynająć fotobudkę? Zadzwoń 731 103 403 lub napisz ania@mediapointproduction.pl

Gifbudka

 

fotobudka inna niż wszystkie

Gifbudka Light Ring w błyskawicznym tempie zyskuje uznanie na imprezach rodzinnych, okolicznościowych i firmowych.

Osiem klatek – tyle potrzeba, żeby uzyskać niesamowitego GIFa, czyli animację, która będzie stanowić świetną pamiątkę z każdego wydarzenia. Nasza gifbudka jest urządzeniem, które pozwala na fenomenalną zabawę przed obiektywem. Chociaż brzmi to osobliwie, zapewniamy, że gifbudka na długo przyciągnie Twoją uwagę na imprezie..

W naszym asortymencie znajduje się nietypowa fotobudka, która oczywiście robi zdjęcia, ale ponadto wykonuje też animowane GIFy i filmiki. Żadna inna gifbudka na wynajem nie ma tak niskiej ceny, jaką proponujemy. Pragniemy, aby każdy mógł się przekonać, czym jest gifbudka Light Ring, a tym samym kontynuować modę na profesjonalne zdjęcia i GIFy z budki.

Zerwij z imprezową nudą! Pora zaszaleć w gifbudce!

fotobudka podstawowe funkcje

Robienie zdjęć podczas wielkich wydarzeń to dziś norma. Jednak zamiast opłacać fotografa, lepiej jest wynająć urządzenie do sesji zdjęciowych, o jakich nie śniło się największym imprezowiczom. Gifbudka Light Ring jest rozwiązaniem idealnym! Użytkownicy mogą wykonywać autorskie GIFy, nagrywać kilkusekundowe klipy i robić zdjęcia. Wszystko w zabawnych przebraniach, wykorzystujących nasze gadżety imprezowe. Oferujemy wynajem gifbudki, za który nie trzeba dużo płacić.

Cena uwzględnia czas pracy urządzenia i miejsce, w którym nowoczesna gifbudka ma się znaleźć. Zazwyczaj wycena jest przygotowywana przez nas indywidualnie, ponieważ Klienci zamawiają Light Ring na różne okazje i ilości godzin. Nasza gifbudka perfekcyjnie sprawdzi się na przyjęciu weselnym, podczas urodzin, na evencie firmowym i w wielu innych okolicznościach. Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o zastosowanie fotobudki naszego projektu. Zachęcamy do sprawdzenia prezentowanej oferty! Znajdziecie w niej innowacyjny projekt, jakim jest gifbudka do tworzenia autorskich kompozycji ze zdjęć, którymi można się chwalić w sieci lub zachować tylko dla siebie, w formie wydruku.