Folustro na wesele

Fotolustro na wesele

Witamy w miejscu, gdzie można wynająć fotolustro na wesele. Zainteresowany? Nasze fotolustro Light Ring jest nowością, która sprawdza się podczas ważnych uroczystości, na które przybywa wielu gości. Wesele będzie odpowiednim miejscem do wypróbowania możliwości naszego urządzenia. Fotolustro zrobi zdjęcia wszystkim, którzy podejdą i zapozują. Dotykowy ekran pozwala na dopasowanie opcji do swoich aktualnych potrzeb. Fotolustro jest młodszym i lepiej dopracowanym bratem fotobudki. Wykonuje zdjęcia, kręci filmiki, składa gify. Wybierając Magic Mirror, czyli nasze fotolustro, na wesele, dostarczysz gościom atrakcję, o której nie zapomną oni przez długi czas. Tym bardziej, że zrobione zdjęcia można drukować! Dowiedz się więcej, przeglądając naszą stronę.

Nie musisz znać się na magii, żeby zamówić Magiczne Lustro! Fotolustro na wesele!

Zadbaliśmy o najbardziej przebojową atrakcję ostatnich miesięcy: fotolustro, które można wynająć od nas na swoje wesele zapewni pamiątki, jakich nie dostaniesz w żadnym sklepie! Magiczne Lustro służy do zabawy w formie robienia zdjęć, gifów i klipów, które drukuje się i zachowuje dla siebie albo wkleja do księgi gości. Zamawiając to urządzenie, możesz wybrać specjalne tło, grafikę i napis, jakie znajda się na każdym zdjęciu, wykonanym przez gości w czasie wesela. Całość może być dopasowana do stylu imprezy, albo zupełnie z nim kontrastować. Tylko od Ciebie zależy, jakie zdjęcia i gify dostarczy Magiczne Lustro. Pamiętaj, że wesele nie musi być zaplanowane w każdym szczególe. Wystarczy, że zamówisz sprawdzone atrakcje, żeby goście dobrze się bawili. Polecamy Ci Magiczne Lustro, które można wynająć na kilka godzin albo na całą noc. Dla nas najważniejszy jest Klient, dlatego jeśli organizujesz wesele, odezwij się! Doradzimy, pomożemy i sprawimy, że Magiczne Lustro pojawi się na Twoim przyjęciu weselnym. Zapraszamy narzeczonych po darmową wycenę!

Magic Mirror – fotolustro na wesele od Light Ring!

Fotolustro Magic Mirror to urządzenie, które wyróżnia się na tle konkurencyjnych wyglądem, ale przede wszystkim możliwościami. Zbudowaliśmy je sami i jest chronione prawami wzoru wspólnotowego. Dołożyliśmy wszelkich starań żeby nasze Magiczne Lustro było wyjątkowe. Oprogramowanie ze wszystkimi składowymi to autorskie rozwiązania. Nawet animacje do aplikacji sami projektowaliśmy więc z pewnością nigdzie indziej nie występują.

fotolustro magiczne lustro tablet drukarka a4
Wyjątkowe możliwości

Tylko my oferujemy wydruk zdjęć w formie okładki czasopisma w rozmiarze A4

Tylko my poza drukiem zdjęć przygotowujemy ruchome gify

Rozbudowane układy zdjęć: okładka czasopisma A4 + 3 układy zdjęć w formacie A6

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail

Dodatkowym atutem naszego urządzenia jest wygląd i oprawa

Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę rozmiar. Nasze lustro jest największe z dostępnych na rynku.

Tylko my posiadamy tak oryginalne oświetlenie. Przypomina lustra do make-up i wydziela optycznie przestrzeń przyciągając uczestników imprezy.

U nas udostępnisz materiały z tabletu stojącego obok, więc w tym czasie kolejna osoba może już korzystać z Lustra.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy to możemy wykonać ją tylko dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, które spotkasz na innych imprezach, możemy przygotować gadżety na zamówienie w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotolustro na wesele!
Zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza fotolustrem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela.

Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Lustro ustawione jest ok 2metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotolustro
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Fotolustro ustawione jest ok 2 metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotolustro
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Lustro ustawione jest ok 2 metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotolustro
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Lustro ustawione jest ok 2 metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotolustro
zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie ustawiane jest plecami do ściany. Jest do niego swobodny dostęp, zajmuje mało miejsca i pięknie eksponuje swoje wdzięki. Tłem zdjęć dla użytkowników jest impreza!

Zapytaj