fotobudka na impreze event

Fotobudka na imprezę

Chcesz przygotować imprezę, którą wszyscy na długo zapamiętają? Nasza fotobudka na event doskonale nada się do tego celu! Zarówno przyjęcie firmowe, jak i prywatna impreza w domu albo na wynajętej sali, może być urozmaicona na różne sposoby. My polecamy wybór fotobudki, która uczyni wydarzenie wyjątkowym. Zaproszeni goście będą mogli się rozerwać, robiąc zabawne zdjęcia, z których utworzą ośmioklatkowe GIFy albo kolaże. Fotobudka na imprezę dostarczy wszystkim wrażeń!

Fotobudka na event to doskonałe miejsce do integracji na imprezie!

Podczas imprezy firmowej nie wszyscy się dobrze znają i bywa, że część osób stoi samotnie, nieśmiało zerkając w kierunku wyjścia. Nasza fotobudka na event zintegruje gości! Przestrzeń przed obiektywem jest spora, dlatego w jednej chwili w budce bawić się może nawet kilkanaście osób. Organizując event, zamów fotobudkę i poproś o jej ustawienie w centralnym, dobrze widocznym punkcie. Niech DJ zaprosi uczestników na środek i zachęci ich do korzystania z opcji oferowanych przez maszynę Light Ring. Przygotowaliśmy atrakcję, która podbija serca imprezowiczów z całej Polski. Fotobudka na event nie tylko rewelacyjnie się prezentuje, lecz również zajmuje gości, pozwalając im czerpać z imprezy całymi garściami. Dojeżdżamy pod wskazane adresy i ustawiamy fotobudkę w dowolnym miejscu. Przez cały czas trwania wydarzenia, nasz pracownik nadzoruje pracę maszyny, jednocześnie pozostając z boku i nie ingerując w działania gości. Jesteśmy profesjonalistami i świetnie wiemy, jak rozkręcić przyjęcie każdego typu. Zapraszamy do kontaktu! Mamy nadzieję, że nasza fotobudka na imprezę porwie do zabawy wszystkich przybyłych, nawet tych, którzy zwykle są zamknięci w sobie i nieskorzy do szaleństw. Light Ring to mnóstwo śmiechu i zdjęć wysokiej jakości.

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotobudka na imprezę firmową, event?
Zobacz nasze zestawy na wynajem!

Zobacz nasze propozycje oraz pamiętaj, że możemy przygotować spersonalizowane tło  i gadżety specjalnie na Twoją imprezę.

Fotobudka zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj