fotobudka na bal

Fotobudka na bal

Bal w dzisiejszych czasach może być równie wystawny, jak kilkadziesiąt lat temu, kiedy panie zakładały długie suknie na kole, a panowie jedwabne fraki. Mimo, że w XXI wieku moda jest nieco inna, zamiłowanie do dbania o swój wizerunek nie zmalało ani trochę. Opracowana przez nas fotobudka na bal umożliwi wszystkim przybyłym wykonanie profesjonalnego zdjęcia, GIFa i filmiku. Staramy się dostarczać produkty, które usatysfakcjonują wielbicieli ekskluzywnych przyjęć. Dlatego nasza fotobudka na bal to designerskie urządzenie, które nie zajmuje wiele miejsca i pięknie wpasuje się w atmosferę uroczystości. Ta fantastyczna budka do zdjęć jest gwarancją, że bal się uda, a goście zatrzymają nietuzinkowe pamiątki w postaci mini sesji, wydrukowanych na eleganckim papierze fotograficznym.

 

Fotobudka na bal to okazja do wyśmienitej zabawy. U nas tanio ją wynajmiesz!

Nasza firma Media Point Production opracowała urządzenie Light Ring. To fotobudka na bal, którą można ustawić w dowolnym miejscu, zamieniając zwykłą przestrzeń w małe studio fotograficzne. Użytkownicy sami obsługują maszynę, kręcąc krótkie filmiki (do 10 sec.), robiąc GIFy. Tego typu pamiątki znakomicie oddają klimat imprezy, który w przypadku balu zawsze jest niesamowity. Co więcej, zdjęcia można łączyć w pakiety i od razu drukować, zachowując je dla siebie. Jeżeli organizujesz wielką uroczystość lub chcesz zasugerować jego organizatorom wynajem fotobudki na bal, formularz kontaktowy i telefon do nas znajdziesz w zakładce Kontakt. Nasza fotobudka na bal pozwala na przeprowadzenie sesji zdjęciowych w przebraniach. Wynajmując od nas to specjalne urządzenie, zyskujesz też wsparcie obsługi, która będzie na miejscu przez cały bal. Dostaniesz także zestaw zabawnych gadżetów, z których wyczarujesz niesamowite stylizacje. Pamiętaj, że przerwy między zdjęciami są krótkie, a Ty masz zaledwie kilka sekund na przyjęcie nowego ustawienia. Potem następuje pstryk! i zdjęcie jest gotowe do druku. Jesteśmy pewni, że fotobudka na bal umili całonocną zabawę wszystkim uczestnikom. Zamów ją już teraz!

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj