fotobudka na andrzejki

Fotobudka na Andrzejki

Świętuj Andrzejki w najlepszym stylu! Zadbaj o wróżby, przekąski oraz o to, żeby fotobudka stanowiła ważny punkt wieczoru. Wynajmiemy Ci urządzenie Light Ring, służące do samodzielnego wykonywania śmiesznych zdjęć, kolaży, GIFów i filmików. Fotobudka na Andrzejki umożliwia niesamowitą zabawę, której efekty są widoczne już parę sekund po wciśnięciu na START! Użytkownik może drukować zdjęcia, przesyłać je na telefon, a nawet udostępniać na swoim profilu facebookowym. Obok tradycyjnych wróżb z wosku i z kart, polecamy fotobudkę o magicznych właściwościach. Korzystając z niej, poczujesz się rewelacyjnie! Skomponuj animację typu GIF, podziel się ze znajomymi swoim doskonałym humorem, nagrywając filmik. Fotobudka na Andrzejki będzie najbardziej przebojowym punktem imprezy!

 

Nasza fotobudka na Andrzejki zapewni noc pełną wrażeń!

Przepowiadanie przyszłości, wróżenie z wosku i inne zabawy andrzejkowe mają swój urok, lecz fotobudka na Andrzejki zostawia je daleko w tyle! Połącz tradycyjne atrakcje z nowoczesną maszyną Light Ring, którą możesz wynająć od nas w prosty sposób. Wypełnij formularz, prześlij go na wskazany adres e-mail i zarezerwuj fotobudkę. Przywieziemy ją na Twoją imprezę andrzejkową, dostarczając mnóstwo emocji w klimacie przyjęcia. Nasza elegancka fotobudka na Andrzejki robi zdjęcia wysokiej jakości, które są drukowane w postaci pasków oraz dostępne w wersji elektronicznej, zawsze gotowe by przesłać je dalej w świat! Podczas, gdy część gości będzie czekać w kolejce do wróżki, pozostali mogą bawić się przed fotobudką. Kilka osób może jednocześnie pozować do zdjęcia, zmieniając swój outfit z użyciem gadżetów, które dostarczamy w cenie. Fotobudka na Andrzejki to bowiem kolorowe okulary, peruki, kapelusze, maski czy tabliczki z zabawnymi hasłami, które pozwolą gościom wykazać się inwencją i tworzyć kreatywne animacje i zdjęcia. Zapraszamy do rezerwowania naszej fotobudki, żeby mieć pewność, że tegoroczne Andrzejki będą wspaniałe!

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.


Fotobudka
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj