fotobudka na sylwestra

Fotobudka na Sylwestra

Proponujemy Ci nowatorskie urządzenie, które każdą imprezę sylwestrową przemieni w niezapomniane wydarzenie. Stylowa fotobudka na Sylwestra, za sprawą swoich rozbudowanych możliwości, przyciągnie gości witających Nowy Rok. Wystarczy jedna elegancka fotobudka ustawiona w widocznym miejscu, żeby osoby biorące udział w balu sylwestrowym, zaczęły z niej korzystać. Nasza fotobudka Light Ring to ultranowoczesna odsłona klasycznego urządzenia, które w swojej pierwotnej wersji miało kształt i wielkość budki telefonicznej. Przygotowaliśmy alternatywne rozwiązanie, innowacyjną pod każdym względem minimalistyczną fotobudkę, która wszędzie się zmieści. Piękny kształt, pełna funkcjonalność, nieograniczone możliwości zabawy – tak można opisać urządzenie, bez którego my nie wyobrażamy sobie Sylwestra. A Ty?

 

Magiczny Sylwester ze zdjęciami w roli głównej. Oto fotobudka na Sylwestra od Light Ring!

Kiedy myślimy o imprezie sylwestrowej, możemy sobie wyobrazić wystawne przyjęcie z cateringiem, wytworny bal na eleganckiej sali albo kameralną imprezę w gronie bliskich osób. Chociaż każda z tych odsłon jest inna, łączy je dobra zabawa – podczas Sylwestra każdy świętuje na całego. Goście będą dodatkowo zaskoczeni, jeśli na sali znajdzie się fotobudka. Oferujemy urządzenie, które zaprojektowaliśmy w taki sposób, żeby można było z niego korzystać w każdej przestrzeni imprezowej. Wystarczy odrobina miejsca na statyw i ok. 1 metra z przodu i fotobudka na Sylwestra jest do pełnej dyspozycji gości. Zdjęcia, GIFy i klipy można wykonywać cały czas, a szczególnie polecamy przeprowadzanie mini sesji zdjęciowych w godzinnych odstępach. Wtedy najlepiej można zauważyć, jak i z kim bawiliśmy się na imprezie o określonych porach. Tuż przed północą warto nagrać filmik, a potem wysłać go do znajomych na Facebooku albo w formie SMSa. Spontanicznie wymyślone życzenia, które uwieczni fotobudka na Sylwestra, będą oryginalną formą powitania Nowego Roku. Zainteresowanie naszą magiczną fotobudką jest duże, więc jeśli chcesz zarezerwować atrakcję Light Ring, zrób to teraz! Prześlij nam informacje dotyczące planowanej imprezy, a my zajmiemy się całą resztą. Zaufaj nam, fotobudka na Sylwestra przypadnie do gustu wszystkim gościom!

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotobudka
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj