Fotobudka Light Ring

Fotobudka Light Ring

Fotobudka Light Ring

Fotobudka

Fotobudka jest propozycją dla tych, którzy lubią się świetnie bawić! To specjalne urządzenie do robienia zdjęć, ale nie tylko. Z jej użyciem można wykonać oryginalne GIFy lub nagrać krótki filmik, a potem przesłać swoje dzieło na telefon oraz udostępnić w sieci do wglądu przez znajomych. Wszystkie zdjęcia z fotobudki można też od razu wydrukować, otrzymując zabawną pamiątkę z imprezy.

Prowadzimy wynajem fotobudki na terenie całej Polski. Dołącz do grona zadowolonych imprezowiczów i zadbaj o to, żeby fotobudka Light Ring rozkręciła Twoje przyjęcie, event, urodziny!

 

Light Ring prezentuje: fotobudka inna niż wszystkie

Budka ze zdjęciami – brzmi intrygująco, ale co właściwie kryje się pod tą nazwą? W tradycyjnym wydaniu, fotobudka to kabina do wykonywania cyfrowych zdjęć, które są drukowane na eleganckim papierze bezpośrednio po ich zrobieniu. My proponujemy bardziej zaawansowaną technologicznie maszynę imprezową. Nasza fotobudka na wynajem zapewnia błyskawicznie drukowane zdjęcia najwyższej jakości, a także GIFy i filmiki z możliwością przesłania ich w wirtualny świat. Dzięki unikatowej konstrukcji, z naszej fotobudki może jednocześnie korzystać wiele osób. Zdjęcia drukowane są w pakietach, dzięki czemu uczestnicy zabawy, otrzymują wydruk złożony z kilku zdjęć. Z doświadczenia wiemy, że największą atrakcją dla gości jest zabawa rekwizytami. Odstępy między kolejnymi zdjęciami zwykle wynoszą kilka sekund, dlatego przebranie się, zaopatrzenie w gadżety i przyjęcie odpowiedniej pozy, często oznacza prawdziwe wyzwanie i przyczynia się do jeszcze lepszej zabawy!

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo, jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie. Nasza fotobudka to atrakcja na imprezy firmowe oraz zabawy z rodziną i przyjaciółmi.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Unikatowe projekty graficzne skórek - atrakcja dla gości jest jeszcze większa!

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej, więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub email.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd.

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Gadżety otrzymasz w cenie wynajmu fotobudki. Możemy przygotować dla Ciebie zestaw gadżetów w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie. To super opcja na imprezy firmowe!

Wynajem fotobudki – ile kosztuje fotobudka?

Cena za wynajem fotobudki zależy od daty i miejsca imprezy oraz czasu wynajmu. dlatego cennik ustalamy indywidualnie. Jeśli więc interesuje Cię fotobudka, wynajem, cena i termin , to zapraszamy do kontaktu. Dostarczymy wszelkich informacji oraz pomożemy w wyborze konkretnego zestawu, tak aby goście miło wspominali Twoją imprezę. Darmową wycenę przygotowujemy dla każdego Klienta. Fotobudka Light Ring wynajęta nawet na dwie godziny, będzie niezapomnianą atrakcją imprezy, z której będa zadowoleni wszyscy goście.

Skorzystaj z naszej oferty i wypróbuj możliwości naszej fotobudki na swojej imprezie!

Fotobudka zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie. Tłem zdjęć z fotobudki jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw DISCO

Na imprezę muzyczną proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki stworzonych dla „imprez z sercem w tle” – zabawy walentynkowe, wieczór panieński. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie, więc stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w klimat każdej imprezy. Będzie atrakcją zabawy rodzinnej, imprez firmowych. Wymiary ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie, więc stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz fotobudkę.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WEDDING

Fotobudka na wesele, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj