Fotobudka 360

Fotobudka 360

Fotobudka 360

Fotobudka 360

 

 

KRĘĆ BOOMERANGI I UDOSTĘPNIAJ!

ZAPRASZAMY DO WYNAJMU SZALENIE MODNEJ FOTOBUDKI 360.

 

W skład zestawu wchodzi również: 5 sztuk srebrnych eleganckich słupków z czerwonymi linami odgradzających teren zabawy, 5 sztuk profesjonalnych wysokich lamp, czerwony dywan, kolorowe ledy zamontowane na dolnym obwodzie fotobudki. Program umożliwia wykonanie: filmów, boomerangów, zdjęć, filmów slow-motion. Jest możliwość personalizacji filmów. Na kolorowej platformie mieści się do 3 osób jednocześnie. Goście przesyłają do siebie filmy bardzo sprawnie za pomocą między innymi kodu QR.

Ile miejsca potrzebujesz?


Ilość miejsca potrzebna do rozstawienia fotobudki 360 to 3x3m. Dostęp do prądu i WIFI.

Fotobudka 360

Fotobudka 360 to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo, jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie. Nasza fotobudka to atrakcja na imprezy firmowe oraz zabawy z rodziną i przyjaciółmi.

Wynajem fotobudki – ile kosztuje fotobudka?

Cena za wynajem fotobudki zależy od daty i miejsca imprezy oraz czasu wynajmu. dlatego cennik ustalamy indywidualnie. Jeśli więc interesuje Cię fotobudka, wynajem, cena i termin , to zapraszamy do kontaktu. Dostarczymy wszelkich informacji oraz pomożemy w wyborze konkretnego zestawu, tak aby goście miło wspominali Twoją imprezę. Darmową wycenę przygotowujemy dla każdego Klienta. Fotobudka Light Ring wynajęta nawet na dwie godziny, będzie niezapomnianą atrakcją imprezy, z której będa zadowoleni wszyscy goście.

Skorzystaj z naszej oferty i wypróbuj możliwości naszej fotobudki na swojej imprezie!