Chcesz wynająć Magic Mirror? Zadzwoń 731 103 403 lub napisz ania@mediapointproduction.pl

Magic Mirror

Absolutna Nowość,
która podbija rynek

Dowiedz się jak działa
i wynajmij już dziś.

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem nowością w naszej ofercie. Magic Mirror będzie bez wątpienia Hitem w nadchodzącym roku. Nasze najnowsze urządzenie z pozoru wygląda na oryginalnie oświetlone lustro.

Po uruchomieniu na jego powierzchni wyświetla się animacja, dotknij aby rozpocząć. Po dotknięciu lustra które okazuje się być ekranem dotykowym pojawiają się trzy możliwości do wyboru: zdjęcie, video,  gif.

Po wybraniu pożądanej opcji np. zdjęcia użytkownik ma do wyboru możliwości jakie zdjęcie chce sobie zrobić. Do wyboru jest jedno zdjęcie, pakiet zdjęć oraz zdjęcie na tle okładki gazety. Po wybraniu jednej opcji animacje wyświetlane na ekranie zachęcają do aktywnego pozowania do zdjęć komentują oraz informują co należy zdobić.

Kręć klipy, rób zdjęcia, drukuj, udostępniaj


Po zrobieniu zdjęć Magic Mirror daje nam możliwość podpisania się na zdjęciu po czym drukuje je w wybranej wcześniej formie. To jednak nie wszystko!
Wcześniej zrobione zdjęcia możemy również udostępniać na FB oraz wysyłać je na telefon komórkowy. Po wybraniu opcji video lub gif nasze lustro nagrywa krótki film bądź tworzy gify, które możemy później wysyłać na telefon komórkowy bądź udostępniać na FB.

Niezwykła atrakcja na eventy i imprezy firmowe

Ważne wydarzenia (te wielkie i te małe) w życiu Państwa firmy potrzebują wspaniałej oprawy oraz sprawdzonego partnera, który zagwarantuje sukces Państwa projektu.

Zaproście nas tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego, a pomożemy, by te fajne momenty utrwalić na zdjęciach i stworzyć z nich swoistego rodzaju kronikę.