Chcesz wynająć Magic Mirror? Zadzwoń 731 103 403 lub napisz ania@mediapointproduction.pl

Magic Mirror, czyli niesamowite fotolustro!

Mamy przyjemność podzielić się z Wami nowością w naszej ofercie: prezentujemy Magic Mirror, czyli niesamowite fotolustro! To urządzenie do selfie, które bez wątpienia stanie się hitem każdej imprezy! Opracowana przez nas lustrzana fotobudka z pozoru wygląda, jak oryginalnie podświetlone lustro. Po jego uruchomieniu, na powierzchni wyświetla się animacja, pozwalająca użytkownikowi rozpocząć zabawę. Magiczne lustro okazuje się być ekranem dotykowym, na którym można wybierać dowolne opcje: zdjęcie, video lub gif. Osoba korzystająca z Magic Mirror ma pełną dowolność i sama wpływa na to, jak będzie wyglądać jej kompozycja. Możliwości są nieograniczone! Lustro potrafi wykonać pakiet zdjęć i pojedyncze zdjęcie, a także efektowne twory, jak okładka gazety z twarzą użytkownika. Obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta, a animacje wyświetlane przez fotolustro zachęcają do aktywnego pozowania.

Kręć klipy, rób zdjęcia, drukuj, udostępniaj. Poznaj Magic Mirror!

Po zrobieniu zdjęć, nasze magiczne lustro daje użytkownikowi możliwość podpisania się na fotografii, po czym drukuje ją w wybranej wcześniej formie na ładnym papierze. To jednak nie wszystko! Wcześniej zrobione zdjęcia, GIFy czy nagrane przez siebie krótkie filmiki, możemy udostępnić na Facebooku oraz wysłać na telefon komórkowy. Lustrzana fotobudka ma wiele wbudowanych opcji, a jej najważniejszym zadaniem jest zainteresować gości, którzy przybyli na przyjęcie. Jeśli uwielbiacie pozować, chcecie zadbać o doskonały klimat imprezy lub po prostu zależy Wam na otrzymaniu oryginalnych pamiątek z wydarzenia, przemyślcie wynajem wysokojakościowego urządzenia, jakim jest nasza Selfie Mirror Fotobudka. Zapewniamy, że Magic Mirror przyciągnie uwagę każdego z gości, zaczynając od dzieci, przez osoby w średnim wieku, aż po seniorów! Wszyscy są ciekawi działania tego urządzenia do selfie, stąd tak duże zainteresowanie naszymi produktami. Zapraszamy do kontaktu, który ułatwi nam określenie, jaka będzie cena za wynajem fotolustra w konkretnym terminie. Macie pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy! Jako producent wiemy najlepiej, co potrafi nasza fotobudka. Jesteśmy też w stanie zagwarantować, że wynajem zostanie przeprowadzony sprawnie, a fotolustro dojedzie na czas na Waszą imprezę!

fotobudka podstawowe funkcje

Niezwykła atrakcja na eventy i imprezy firmowe

Ważne wydarzenia (te wielkie i te małe) w życiu Państwa firmy potrzebują wspaniałej oprawy oraz sprawdzonego partnera, który zagwarantuje sukces Państwa projektu.

Zaproście nas tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego, a pomożemy, by te fajne momenty utrwalić na zdjęciach i stworzyć z nich swoistego rodzaju kronikę.