Fotobudka na wesele


Planujesz ślub i zastanawiasz się nad atrakcją, która sprawi że Twoje wesele będzie wyjątkowe i zapadnie w pamięci na długo? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie rozwiązanie! Rozwiązanie, dzięki któremu sprawisz gościom wiele radości oraz sprawisz, że Twoje wesele będzie wpominane jeszcze długo!

To wszystko osiągniesz zamawiając urządzenie jaki jest fotobudka na wesele! To fantastyczna atrakcja weselna, która  z powodzeniem bawi gości weselnych w całej Polsce. To właśnie fotobudka sprawia, że każdy może wrócić z wesela z niezapomnianą pamiątką, czyli wspólnym zdjęciem z parą młodą, rodziną i znajomymi.

Fotobudka na wesele to niezastąpiony wybór!
Żadne przyjęcie weselne nie obejdzie się bez zdjęć.

W fotobudce zdjęcia robią nawet dzieci! Każda osoba zaproszona na wesele może nagrać filmik, wykonać GIFa albo pakiet szalonych zdjęć z parą młodą. Co więcej, efekty są widoczne od razu, bo fotki drukują się w formie eleganckich listków, które można wkleić do księgi gości. Wpis ze zdjęciem wykonanym podczas przyjęcia weselnego będzie jedyną w swoim rodzaju pamiątką i z pewnością miłym wspomnieniem. Warto zaznaczyć, że państwo młodzi otrzymują dostęp do wszystkich zdjęć, gifów i filmów, które wykona nasza fotobudka na wesele. Serdecznie polecamy!

Nowoczesne lustro, klasyczna fotobudka czy Green Fotobox?
Zobacz, sprawdź i wynajmij fotobudkę na wesele!

Zajmujemy się wynajmowaniem fotobudek na wesele. W naszej ofercie mamy fotobudki różniące się budową, funkcjami i ceną. Poniżej przedstawiamy nasze urządzenia. Mocno wierzymy, że fotobudka i wesele to idealne połączenie.

Oferujemy wycenę, uwzględniającą wszelkie sugestie pary młodej. Dopilnujemy, żeby nasza fotobudka na wesele spełniła Wasze wszelkie wymagania! W końcu mowa o dniu ślubu, który powinien przebiegać dokładnie tak, jak go sobie zaplanujecie. Zajmujemy się wynajmowaniem fotobudek na wesele, których cennik jest dopasowany do preferencji Klientów. Jeśli zależy Wam na atrakcji kilkugodzinnej, cena będzie niższa, niż za wynajem na całą noc. Zapraszamy do kontaktu!

Fotolustro

Fotolustro

Fotobudka na wesele
w nowoczesnym wydaniu!

Fotolustro

Fotobudka na wesele
w nowoczesnym wydaniu!

Fotobudka w formie lustra to niekwestionowany hit na weselach w ostatnich czasach. Nowoczesny wygląd, możliwości techniczne i wyświetlane animacje sprawiają, że to wspaniała atrakcja weselna. Bez względu na styl w jakim organizowane jest przyjęcie weselne, fotolustro odnajdzie się tam z gracją, którą ma wspisaną w swoim DNA.

Tylko my oferujemy wydruk zdjęć w formie okładki czasopisma w rozmiarze A4

Tylko my poza drukiem zdjęć przygotowujemy ruchome gify

Rozbudowane układy zdjęć: okładka czasopisma A4 + 3 układy zdjęć w formacie A6

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail

Tylko my posiadamy tak oryginalne oświetlenie. Przypomina lustra do make-up i wydziela optycznie przestrzeń przyciągając uczestników imprezy.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy to możemy wykonać ją tylko dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, które spotkasz na innych imprezach, możemy przygotować gadżety na zamówienie w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Wynajmij fotobudkę w specjalnym zestawie na wesele

Ten zestaw, poza fotobudka w formie lustra, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela.

Rozmiar ścianki to 260cm szerokości i 240cm wysokości. Lustro ustawione jest ok 2metrów od ścianki. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj
Green Fotobox

Green Fotobox

Atrakcja na Twoim weselu!

Green Fotobox

Atrakcja na Twoim weselu!

Ciekawy i nowoczesny wygląd, bardzo przejrzyste menu oraz green screen to właśnie charakteryzuje naszą nową fotobudkę Green Fotobox. Dzięki green screenowi mogą Państwo wstawić dowolne tło. Obramowanie graficzne zdjęć jak zawsze przygotowujemy dla Państwa w cenie wynajmu.

Green Box – wyjątkowe możliwości naszej fotobudki

Green screen - komputerowo wstawiane personalizowane tło

wydruk zdjęć w formacie A6 oraz zdjęcia w formie listków

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek

Udostępnianie materiałów e-mail

Wygląd i oprawa

Zintegrowane oświetlenie efektowe (możemy wybrać dowolny kolor oświetlenia)

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Krótki czas instalacji. Urządzenie jest gotowe po włączeniu do prądu

Poza standardowymi gadżetami, które spotkasz na innych imprezach, możemy przygotować gadżety na zamówienie w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Green Fotobox
Fotobudka Green Screen

Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia.

Zapytaj
FOTOBUDKA Light Ring

FOTOBUDKA Light Ring

Minimalistyczna i stylowa!

FOTOBUDKA Light Ring

Minimalistyczna i stylowa!

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotobudka na wesele
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Zobacz co dostaniesz w zestawie z naszą fotobudką

Weselne tabliczki

Tabliczki do trzymania w dłoni przygotowane specjalnie na wesele

Słupki i czerwony dywan

Wliczony w cenę wynajmu.
Dostarczany na życzenie Klienta, wg dostępności.

Świecący napis LOVE

Wliczony w cenę wynajmu.
Dostarczany na życzenie Klienta, wg dostępności.

Ścianka WEDDING

Tło do lustra.
Dostarczane na życzenie Klienta.

Księga Pamiątkowa

Księgę pamiątkową do wklejenia zdjęc dostarczamy na życzenie Klieta.

MR AND MRS

Tabliczki na stól Pary Młodej

Obsługa techniczna

Obsługa techniczna podczas eventu w cenie wynajmu

Gadżety

Zestaw gadżetów typowych dla fotobudki – w cenie wynajmu