fotobudka na urodziny

Fotobudka na urodziny

Każdy solenizant ma wiele niesamowitych pomysłów na swoje urodziny, ale nie wszystkie z nich są możliwe do zrealizowania w krótkim czasie i w niskiej cenie. Nie można tego powiedzieć o naszych produktach, które są łatwo dostępne i można je wynająć nawet na kilka godzin, z dowozem na miejsce imprezy. Fotobudka na urodziny zyskała popularność dzięki niesamowitym możliwościom, jakie daje jej użytkowanie. Oprócz tradycyjnych zdjęć do druku, nasza maszyna Light Ring tworzy też GIFy oraz filmiki! Dzieciaki, jak i dorośli będą zachwyceni robieniem zdjęć w tak innowacyjnym urządzeniu. Zamów fotobudkę urodzinową dla siebie albo zrób niespodziankę komuś, kto jest Ci wyjątkowo bliski!

 

Fotobudka na przyjęcie urodzinowe to prezent w nowoczesnym wydaniu.
Jest idealna dla solenizanta w każdym wieku!

Bardzo często nasza fotobudka dojeżdża do najmłodszych solenizantów, urozmaicając przyjęcia, na których bawią się kilkuletnie dzieci. W otoczeniu balonów z helem, przy akompaniamencie dziecięcego śmiechu, fotobudka na urodziny pracuje na pełnych obrotach. Jeśli jesteś rodzicem, który szuka atrakcji na przyjęcie dla dziecka, koniecznie sprawdź naszą ofertę i zqamów fotobudkę na imprezę urodzinową dla swojego dziecka i gości. Gwarantujemy super zabawę, mile spędzony czas w gronie najbliższych oraz uśmiech obdarowanego solenizanta. Light Ring to fotobudka, która jest uwielbiana nie tylko przez maluchy, lecz również przez nieco starszych solenizantów, zwłaszcza tych, którzy dopiero wkraczają w dorosłe życie. Osiemnaste urodziny to niepowtarzalna okazja, żeby zamówić designerską maszynę do robienia śmiesznych sesji i kręcenia klipów. Efektami można się natychmiast pochwalić, przesyłając samodzielnie stworzone GIFy na Facebooka albo na telefon.

 

Na zabawę nigdy nie jest za późno

Zaskakujące jest, że fotobudka na przyjęcie urodzinowe często bywa zamawiana przez wnuki dla swoich dziadków. Jak się okazuje, starsi ludzie są bardzo otwarci na nowości technologiczne. Obsługa naszej fotobudki nikomu nie sprawi problemu, a każda babcia i dziadek będą mogli wykonać pakiet zdjęć, który po chwili otrzymają do ręki. Zdjęcia z fotobudki zapewniają miłe wspomnienia dla każdego z gości. Urodziny z fotobudką niedługo staną się normą. Dlatego warto je przeżyć, jeszcze zanim będą stałym elementem tego dnia, tak jak tort ze świeczkami. Zachęcamy Cię do wypełnienia formularza, w odpowiedzi na który wyślemy Ci wycenę za fotobudkę na urodziny.

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Chcesz wynająć fotobudkę na urodziny? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Nasze urządzenie dostępne jest w kilku zestawach, które charakteryzują się specjalnymi tłami przygotowanymi na rożnego rodzaju okazje.  Sprawdź, wybierz i zamów fotobudkę na urodziny w zestawie, który najbardziej Tobie odpowiada. pamiętaj, że możemy przygotować również zestaw specjalnie dla Ciebie – z twoim tłem i gadżetami. Możesz również zamówić nowość w naszej ofercie  – Fotobudkę Green Fotobox.

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj