fotobudka na studniówkę

Fotobudka na studniówkę

Sezon studniówkowy obejmuje początek roku kalendarzowego, kiedy do matury pozostaje sto dni, a uczniowie mają ostatnią szansę na wielką, uroczystą imprezę przed egzaminem dojrzałości. Fotobudka na studniówkę jest ciekawym urozmaiceniem, bez którego wiele młodych osób nie wyobraża sobie udanej imprezy. Zwłaszcza tak ważnej, jak bal studniówkowy. Opracowaliśmy urządzenie Light Ring, jakim jest fotobudka na studniówkę, robiąca zdjęcia, gify i filmiki, które można od razu udostępnić w sieci. Dzięki tej opcji wszyscy znajomi zobaczą, jak doskonale się bawicie. Nasza firma wynajmuje profesjonalne fotobudki, lecz polecamy się spieszyć – studniówka to szczególny czas, dlatego warto zamówić atrakcje dla maturzystów ze sporym wyprzedzeniem.

 

Fotobudka i studniówka idą w parze! Postaw na nowość Light Ring

Wieczorowe kreacje, wymyślne fryzury, najmodniejsze makijaże sezonu to nieodłączne elementy balu studniówkowego, na który dziewczyny szykują się już od września. Również męska część klasy przykłada sporą wagę do swojej prezentacji w tym dniu: garnitur szyty na miarę, eleganckie buty, spinki do mankietów podkreślają, jak duże znaczenie ma dla maturzystów studniówka. Nic więc dziwnego, że tak szczegółowo zaplanowany i dopracowany wygląd, każdy chce uwiecznić na zdjęciu. Nasza fotobudka na studniówkę zapewni uczniom rozrywkę na wysokim poziomie. Przed obiektywem zmieści się cała grupa przyjaciół ze szkolnej ławki. To również doskonała okazja do zrobienia oryginalnego zdjęcia z ulubionym nauczycielem albo wychowawcą, co może się więcej nie powtórzyć! Taka impreza jak studniówka, nie powinna się ograniczać do zatańczenia poloneza i zjedzenia uroczystej kolacji. Im więcej atrakcji, tym weselej! Dlatego fotobudka na studniówkę będzie atrakcją godną maturzystów, czymś nowym i zupełnie innym od tradycyjnego pozowania na zawołanie fotografa. Użytkownicy fotobudki sami decydują o wszystkim: wybierają rekwizyty, robią animowane gify, kręcą filmiki i drukują zdjęcia. Tym sposobem studniówka będzie nowoczesna, urozmaicona i na długo zapamiętana. Jeśli chcecie, żeby nasza fotobudka na studniówkę znalazła się na waszej imprezie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz. Po otrzymaniu informacji na temat studniówki, będziemy mogli przygotować wycenę.

Fotobudka LightRing

Fotobudka LightRing to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i możliwościami. Ten autorski projekt chroniony jest prawami wzoru użytkowego. Dużo pracy włożyliśmy w to by całość wyglądała minimalistycznie i stylowo,  jednocześnie wykorzystując najnowsze technologie.

Funkcje: druk zdjęć w formacie A6 lub w formie listków, ruchome gify i nagrywanie krótkich filmów

Zawsze robimy unikatowe projekty graficzne skórek.

Zdjęcia drukujemy na drukarce bezprzewodowej więc możesz postawić ją w dowolnym miejscu pozostawiając strefę w idealnym porządku.

Tylko u nas bezpośrednio udostępnisz materiały na profilu FB, SMS lub e-mail.

fotobudka LightRingfunkcje

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd

Tylko my posiadamy tak oryginalne zintegrowane oświetlenie.

Oferujemy 4 standardowe ścianki stanowiące tło dla użytkowników, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Jeśli okazja wymaga specjalnej oprawy, możemy też przygotować coś wyjątkowego dla Ciebie.

Poza standardowymi gadżetami, możemy przygotować dla Ciebie również gadżety w formie „chmurek” wykonanych z PCV z dowolną grafiką i wyciętych w dowolnym kształcie.

Fotobudka na studniówkę
Polecamy zestaw DISCO

Na imprezy muzyczne proponujemy wersję ścianki w stylu disco. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw PODSTAWOWY

W tym przypadku urządzenie możemy umieścić w dowolnym miejscu. Urządzenie zajmuje bardzo mało miejsca i potrzebujemy jedynie dostęp do jednego źródła prądu. Zdjęcia wykonuje się w stylu selfie, na wyciągnięcie ręki. Designerski wygląd i wyjątkowe zintegrowane oświetlenie w każdym miejscu wspaniale wpasowuje się w otoczenie.  Tłem zdjęć dla użytkowników jest sama impreza!

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WALENTYNKOWY

Miłosny motyw graficzny ścianki możesz wykorzystać na weselu, walentynkach lub innej imprezie tematycznej. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw UNIWERSALNY

Ten zestaw wpasuję się w każdy klimat imprezy. Sprawdzi się na zabawie rodzinnej, firmowej, weselnej ale i na pikniku. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj

Fotobudka
zestaw WEDDING

Ten zestaw, poza urządzeniem, zawiera stylową ściankę przygotowaną specjalnie na potrzeby wesela. Rozmiar ścianki to 230cm szerokości i 140cm wysokości. Ścianka stanowi tło dla osoby robiącej selfie więc ścianka stoi ok 1,5 metra od urządzenia. Sam zdecyduj w jakiej konfiguracji postawisz zestaw.

Zapytaj